MochiMon 

tłumacz piosenek i na kanale

Jestem Ola, jednak poznacie mnie pod imieniem MochiMon (zajmuję się tłumaczeniami wszelkich artykułów i newsów na bloga). Mam 18 lat i jestem spod Krakowa. Zapalona kpoperka i półprofesjonalna fotografka. Kocham pisać nie tylko prozę ale i czasami wiersze (ale tylko do szuflady). Interesuję się również kulturą krajów azjatyckich. Uwielbiam historię starożytną, a zwłaszcza Grecji i Rzymu. Swoją przyszłość wiąże z angielskim, a konkretnie z zawodem tłumacza. Dość niepozorna i cicha, jednak czasami odkrywam swoje prawdziwe szalone oblicze. 163 cm człowieka 4D. Utożsamiam się z owcami, z powodu włosów, które przypominają ich runo. A! Kolekcjonuje również książki niczym pokemony. 

Twitter
Instagram (osobisty)
Instagram
Tumblr
Wattpad
Facebook
Snapchat @olessskaaa

Gosia 

tłumacz na kanale

Gosia, lat 17, Cieszyn. W kpopie jestem od całkiem niedawna, jednak od razu pochłonął moją duszę razem z ciałem. Zaczęłam tłumaczyć z miłości do BTS i języków obcych, które uwielbiam! Oprócz angielskiego uczę się również niemieckiego, hiszpańskiego oraz japońskiego. Jednak nie wiąże swojej przyszłości z karierą tłumacza, robię to, bo sprawia mi to szczerą przyjemność ❤ Natomiast kręcą mnie dalekie podróże i zwiedzenie świata to moje największe marzenie. Jestem 100% estetką - ładne rzeczy i ładni ludzie to moja pasja. Oprócz tego jest nią również muzyka (nie tylko kpop), gry, rysowanie i chemia (wow, serio). Jestem głośna, dużo mówię i dużo się śmieję, bywam bezpośrednia i mam cięty język, ale przysięgam, że nie gryzę (za bardzo). 

Twitter
Instagram
Twitter
Pinterest
Snapchat @ gyrza

Gabi

tłumacz na blogu, tłumacz piosenek

Gabrysia. Rocznik '94. Typ INFJ, ambiwertyk, chodzący paradoks, cicha woda. Absolwentka Studiów Azjatyckich Dalekowschodnich I st. Śpiewam, piszę czasem wierszopodobne rzeczy i polskie covery k-popowych piosenek, próbuję sił w produkcji muzycznej, od 5 lat tłumaczę co mi wpadnie na klawiaturę i czasem robię zdjęcia. Wiecznie chodzę zamyślona albo nucę pod nosem ulubione kawałki. Uwielbiam podróżować, a turystyka koncertowa to dla mnie mega frajda! Szczerze mówiąc nadal nie wiem co zrobić ze swoim życiem, dlatego próbuję różnych rzeczy i niewykluczone, że tłumaczeniami (japoński/angielski) zajmę się na poważnie ^ ^ Uwielbiam zachody słońca, góry, kawę, estetyczne zdjęcia, fanfiki, psychologiczne fakty, Kinder Bueno i mojego psa. Bangtan to moja ulti grupa od 2013 r. Mój gust muzyczny jest szeroki i głęboki, muzyka jest dla mnie zbyt piękna by ograniczać się do jednego gatunku, ale hiphop, rnb, ambient i piano to moje ulubione brzmienia.

Twitter
Instagram
YouTube
Ask.fm

Kami 

tłumacz na kanale i tłumacz piosenek

Witam mam na imię Kamila, podpisuje się jako Kami. Mam 19 lat. Jestem dość nieśmiała i sprawiam wrażenie cichej osoby, ale tak naprawdę mówię bardzo dużo, ktoś kiedyś nawet powiedział, że powinnam pracować w radiu, bo mam gadane i znam się na muzyce. Moją pasją jest taniec. Bardzo lubię tworzyć własne choreografie do różnych piosenek, k-popowych również. Zaczęłam zajmować się tłumaczeniami, ponieważ bardzo lubię język angielski, wiem, że jego znajomość przyda mi się w życiu, zamierzam studiować filologię angielską. Moją największa słabością jest mój ub Min Yoongi i szczeniaczki :D


Pati 

tłumacz na kanale, SNS

Witam, na imię mi Patrycja. W technikum uczyłam się architektury krajobrazu, natomiast teraz jestem studentką dziennikarstwa międzynarodowego z językiem angielskim i niemieckim. Kocham czytać, pisać, czasami też porysuję, lecz preferuję digital art od tradycyjnej kartki i ołówka. Najważniejszą rzeczą w moim życiu jest muzyka. Jeśli tylko mam ze sobą telefon i słuchawki, to mogę robić cokolwiek i być gdziekolwiek. Jestem typem osoby, która specjalnie wybierze dłuższą drogę do domu, aby przesłuchać chociażby jeszcze paru utworów. Przed "wejściem" w k-pop artyści, których głównie słuchałam to Shawn Mendes, 5SOS, Linkin Park czy twenty one pilots. Nie znaczy to, że teraz ich nie słucham - po prostu robię to rzadziej i musi najść mnie na to wielka ochota. Jeśli chodzi o artystów k-popowych to moim ubandem jest oczywiście BTS, natomiast nie zamykam się na inne grupy - oprócz Bangtanów słucham także NCT, EXO, Monsta X, KARD, VIXX, SHINee i wielu innych. Nie przepadam szczególnie za żeńskimi głosami, jeśli chodzi o muzykę, więc gbandów znajdziecie na moich playlistach mało, co nie znaczy, że nie doceniam ich ciężkiej pracy :) Nadal nie wiem kim chcę zostać w przyszłości, mimo że najwyższy czas już się zdecydować. Wstyd się także przyznać, ale sporo czasu spędzam na Twitterze - stał się on moim głównym źródłem jakichkolwiek informacji, więc zdążyłam się do niego mocno przywiązać. Postanowiłam dołączyć do ekipy tłumaczeń ze względu na dużo wolnego czasu, którego nie wypełniła nauka na studiach. Stwierdziłam, że będzie to także dobre ćwiczenie, skoro już wybrałam taki, a nie inny kierunek studiów.