Jimin w białym ubraniu, pochyla głowę na bok i trzyma prawą dłoń na swojej szyi. V w ciemno-fioletowym ubraniu siedzi obok Jimina, z twarzą lekko odwróconą w bok. Jimin i V siedzą na schodach.
Jimin i V z BTS otrzymali Nagrodę Dyrektora

Jimin i V otrzymali Nagrody Dyrektora Global Cyber University | CRUSHONYOU


Piosenkarze z grupy BTS – Jimin i V ukończyli Global Cyber University. Przyznano im również Nagrody Dyrektora. 

Członkowie popularnej grupy K-popowej BTS – Jimin i V, ukończyli Global Cyber University w Seulu. Międzynarodowy uniwersytet zorganizował niedawno wirtualną ceremonię zakończenia roku akademickiego 2020, w którym dwoje wyżej wymienionych piosenkarzy otrzymało swoje dyplomy.

V i Jimin ukończyli uniwersytet w sierpniu 2020 roku z dyplomami na kierunku Entertainment & Media. Oprócz dyplomu szkoły wyższej, otrzymali również Nagrody Dyrektora. Jako że nie mogli wziąć udziału w ceremonii, nagrody w ich imieniu odebrał ich doradca, Profesor Cheon Beom Joo.

Według informacji od Soompi, Nagroda Dyrektora została zapowiedziana słowami: "Jako przykładny obywatel, który stanął na czele praktykowania podstawowej filozofii uniwersytetu jaką jest wychowanie światowych, humanitarnych jednostek, wywarł pozytywny wpływ poprzez wrażliwość i komunikację, wychodząc poza ramy K-popu, i przekazał znaczenie symbiozy – wartości, której świat potrzebuje. Nagroda ta zostaje przyznana w nadziei, że nagrodzona osoba będzie miała jeszcze wspanialszy wkład w świat i społeczeństwo."

Źródło: https://www.hindustantimes.com/entertainment/music/bts-singers-jimin-and-v-felicitated-with-global-cyber-university-s-presidential-award-101614848726332.html
PL trans: Gabi @ CRUSHONYOU