Koszula z kolekcji BTS | SYSTEM

BTS wypuszcza linię ubrań inspirowanych 'Blood, Sweat And Tears' 200512 | CRUSHONYOU


BTS wypuszcza swoją nową linię we współpracy z marką codziennych ubrań w Galerii Handlowych Hyundai.

K-popowy septet łączy siły ze sprzedawcą The Handsome, mającym siedzibę w Korei Południowej, tworząc stylową i modną linię ubrań BTS|SYSTEM. Produkty czerpią inspiracje z hitu BTS, “Blood, Sweat & Tears” a linia zawiera w sumie 25 unikalnych rzeczy, m.in T-shirty, sukienki, bluzy z kapturem, czapki oraz inne akcesoria. 

Fani są z pewnością podekscytowani, jako, że linia ubrań grupy juz wkrótce będzie dostępna na Weverse Shop jak również specjalnej stronie producenta Handsome Corporation x BTS|SYSTEM.

Wyraźnie nie jest to pierwsze przedsięwzięcie, w które zaangażowane jest BTS. Jako najpopularniejsza grupa na świecie i K-popowy zespół, który wyznaczył ścieżkę dla południowo-koreańskich artystów na ryku zachodnim, zdumiewający sukces siedmioosobowego zespołu podlegał opiece weterana przemysłu muzycznego, Bang Shi-Hyuka. 

Twórca i współzarządca Big Hit Entertainment, Bang Si-hyuk znany jest fanom jako główny twórca BTS i pracował jako producent, kierownik oraz przedsiębiorca. Według magazynu Time, Bang rozpoczynał jako kompozytor w JYP, wytwórni z tzw. "Wielkiej Trójki" koreańskiego przemysłu, które dominują rynek muzyczny warty miliardy dolarów. 

Jak donosi Variety, firma Banga - Big Hit, obecnie rozszerza swoje zasięgi na e-commerce, gry i technologie. WeVerse, największa platforma technologiczna biznesowego guru, stosuje model korzystania z mediów społecznościowych, który pozwala fanom tworzyć wirtualne interakcje. To poprzez tę aplikację artyści mogą wysyłać aktualizacje fanom i w rezultacie fandom może również kreować upragniony kontent dla swoich idoli. 

W wywiadzie dla Time, magnat przemysłu rozrywkowego wyjawił swoje przemyślenia na temat sukcesu BTS i jak wystrzelili ku statusie super gwiazdy. 

“Ciężko mi powiedzieć coś w stylu A prowadziło do B," wypowiedział się Bang. "Ale mogę powiedzieć, że sukces BTS na rynku w Stanach został osiągnięty w inny sposób niż ten, który istnieje w amerykańskim mainstreamie. Lojalność zbudowana poprzez bezpośredni kontakt z fanami miała z tym wiele wspólnego." 

Produkty BTS|SYSTEM bedą w sprzedaży od 15 maja na Weverse Shop i od 18 maja na specjalnej stronie The Handsome

Źródło: https://www.ibtimes.com/bts-clothing-line-inspired-blood-sweat-tears-drops-may-15-2974646
PL trans: Gabi @ CRUSHONYOU