Jungkook i reakcja fanki

Pełne dumy tweety o "Euphorii" granej w finałowym odcinku serialu"Euphoria" 180805 | CRUSHONYOU

Fani BTS się radują! Finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu "Euphoria" został wyświetlony w niedzielę 4. sierpnia a sam serial (który szybko zyskał popularność przez temat jaki porusza jak również oficjalną ścieżkę dźwiękową) miał dla fanów BTS coś specjalnego - utwór Jungkooka "Euphoria" z albumu Love Yourself: Answer został użyty w tym właśnie odcinku! Witajcie pierwsze okładki gazet! Dzięki HBO! Fandom jest bardzo podekscytowany tym wyróżnieniem, jak potwierdzają to tweety o tym, że solo Jungkooka puszczono w finałowym odcinku "Euphoria". Szum w fandomie jest ogromny. 

Serial HBO dobiegł końca 4. sierpnia. Serial był dramatyczny i szczerze powiedziawszy - szurnięty (dzięki, Nate) przez cały ośmioodcinkowy sezon, a ostatni odcinek przyniósł odpowiedni koniec  temu inauguracyjnemu sezonowi. Chociaż serial pełen był intensywności, pojawiały się również lekki i radosne momenty pomiędzy niektórymi bohaterami, które fani bardzo chcieli zobaczyć. 

UWAGA SPOJLER: Szczegóły finałowego odcina pierwszego sezonu "Euphoria". Jeden uroczy moment, który fani pokochali to ten podczas potańcówki, kiedy Kat i Ethan w końcu schodzą się po całym sezonie tańczenia wokół swoich uczuć do siebie nawzajem. Wcześniej Kat źle zrozumiała kontakt Ethana z inną dziewczyną na zabawie szkolnej. Byli tylko przyjaciółmi, ale z daleka Kat widziała to jako flirt, kiedy tak naprawdę Ethan tylko z nią przebywał. Skończyło się na tym, że i tak spiknęli się w Halloween, ale Kat nadal budowała barierę między Ethanem, więc skończyła na przelotne znajomości z Danielem tego samego wieczoru. To wszystko rozwinęło się do pocałunku Kat i Ethana podczas tańca i opuszczenia zabawy.

Piosenką, którą wybrano do serialu na ten moment było nic innego jako solo Jungkooka z albumu Love Yourself: Answer . Cóż za chwila. Cóż za wybór. Cóż za serial. 


"Cholercia, zagrali to w tle. Czy ktoś może poinformować małego jungoo o #EuphoriaFinał #EuphoriaHbo "

Nie przychodzi do głowy lepsza piosenka do zagrania podczas "Euphoria" niż utwór o tym samym tytule - "Euphoria". Dodatkowo, odcinek o historii Kat wyjawił, że była współautorką (fikcyjnie, oczywiście) fanowskiej teorii Larry Stylinson (był to dość kontrowersyjny odcinek), pokazując, że Kat jest postacią mocno zaangażowaną w kulturę fandomową. BTS ma obecnie fandom tak duży (o ile nie większy) niż miało One Direction, zatem idealnie się złożyło, że piosenka BTS leciała w tle w podczas romantycznej sceny Kat. 

Fani Jungkooka są zachwyceni tym, że uwzględniono piosenkę w odcinku.

"PUŚCILI EUPHORIĘ JUNGKOOKA W SERIALU TELEWIZYJNYM EUPHORIA. KULTOWE ZACHOWANIE #EuphoriaFinał #EuphoriaHBO"
"euphoria ta bardzo idealna do tej sceny... sam jungkook opisał ją jako utwór o romansie i młodości... wow co za chwila..."

"JA SŁUCHAJĄC EUPHORII ŚPIEWANEJ PRZEZ JUNGKOOKA W MOIM ULUBIONYM SERIALU EUPHORIA #EUPHORIAHBO #EUPHORIAFINAŁ"

"ten moment, gdy jungkook powiedział, że poszedł do "masked singer" bo chciał przełamać stereotypy ludzi myślących, że bts jest dobre tylko w rapie, chciał, aby ludzie wiedzieli, że bts też potrafią śpiewać.. a dziś euphoria miała swój telewizyjny debiut. PLS nasz główny wokal tego dokonał." 

"EUPHORIA W OSTATNIM ODCINKU EUPHORIA NA HBO
JUNGKOOK SKARBIE MASZ TĘ MOC #EUPHORIA" 

"EUPHORIA JUNGKOOKA W EUPHORII NA HBO !!!! OMG!!!! JESTEM Z CIEBIE TAKA DUMNA JK @BTS_TWT #EuphoriaFinał"

"SERIAL HBO "EUPHORIA" puścił Euphorię Jungkooka JESTEM Z CIEBIE TAKA DUMNA @BTS_twt #EuphoriaFinał" 

"Euphoria Jungooka została puszczona w tle w ostatnim odcinku serialu "Euphoria" na HBO. On i jego piekny głos zasługują na więcej uwagi, należy mu się. Dumna i szczęśliwa #EuphoriaFinał @BTS_twt" 

"jungkook powiedział, że euphoria jest piosenką, która opisuje to mrowienie towarzyszące początkowi nowego romansu a oni puścili euphorię w trakcie sceny pocałunku w ostatnim odcinku sezonu, a to idealny sposób na zakończenie" 

"PUŚCILI EUPHORIĘ JUNGKOOKA W SERIALU TELEWIZYJNYM #EuphoriaFinał!! #MTVHottest BTS (@BTS_twt)" 

#EuphoriaFinał OMG JUNGKOOK!!!! 3EUPHORIA @BTS_twt" 

"Kat i Ethan wyznający sobie miłość a w tle Euphoria śpiewana przez Jungkooka to już wyższy poziom!!!! #EuphoriaFinał" 

Jungkook czyni fandom dumnym! Piosenka nie była trafna tylko z uwagi na tytuł. tekst piosenka opowiada o nowym romansie, a to właśnie działo się w przypadku Kat i Ethana. Dlatego jest *muah* (dop.tł. idealne - reakcja kiedy szef kuchni daje znak, że coś smakuje świetnie).

Jungkook wspomniał w  jednym wywiadzie o "Euphoria", "Myślę, że piosenka opisuje to mrowienie towarzyszące nowemu romansowi." Tak jak mówiłem, pasuje idealnie! Gratki dla Euphorii za najlepszy obecnie soundtrack.

Źródło: https://www.elitedaily.com/p/the-tweets-about-bts-jungkooks-euphoria-playing-in-euphorias-finale-are-pride-filled-18546012
PL trans: Gabi @ CRUSHONYOU