Zapowiedź Bring The Soul: Doc-Series na Weverse

Dokument BTS Bring The Soul od 27 sierpnia ekskluzywnie na Weverse e 190816 | CRUSHONYOU

Nowy dokument BTS "Bring The Soul: Docu-Series" będzie miał swoją premierę 27 sierpnia. 

Zespół zaprezentuje "Bring The Soul: Docu-Series" - dokument z podróży podczas trasy koncertowej "LOVE YOURSELF" w swojej oficjalnej aplikacji ułatwiającej komunikację z fanami. 

Dokument będzie składał się z sześciu odcinków i jego zakup będzie możliwy w aplikacji Weverse. Odcinki będą ukazywały się raz w tygodniu - od 27 sierpnia do 1 października. 

Co będzie zawierać nowa seria?


"Bring The Soul: Docu-series" przyjrzy się z bliska trasie "Love Yourself", która rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku koncertem w Seulu. Dokument odsłoni także trudności w dążeniu do idealnych występów podczas amerykańskiej i europejskiej trasy. 

Nowa seria zawiera materiał zza kulis, który nie został uwzględniony w filmie "Bring The Soul: The Movie", który miał swoją kinową premierę 7 lipca. Oprócz tego fani znajdą materiały dotyczące pierwszych występów na amerykańskich stadionach oraz trasy po Europie. Nie zabraknie także szczerych uczuć, a dzięki wywiadom fani będą mogli posłuchać o tym, co doprowadziło zespół do miejsca, w którym stoją obecnie, a także o zmartwieniach jego członków.

Źródło: https://entertain.naver.com/read?oid=144&aid=0000626492
PL trans: Kasia @ CRUSHONYOU