RM pod Centrum Pompidou

BTS otrzymują ofertę współpracy od Centrum Pompidou we Francji | CRUSHONYOU

Fani mogą wyczekiwać potencjalnej współpracy pomiędzy Centrum Pompidou a BTS! 

18. sierpnia Herald Biz doniosło, że Centrum Pompidou zaoferowało, aby ich muzeum było dostępne do użytku BTS. 

Centrum Pompidou to kompleks w Paryżu z dużym znaczeniem architektonicznym i artystycznym. Co roku odwiedza go około 5 milionów turystów i podobnie jak inne cenione muzea takie jak Luwr  i Muzeum Orsay rzadko jest dostępne dla konkretnej grupy w celach nagraniowych. 

Zgodnie z doniesieniami Herald Biz, Centrum Pompidou już w czerwcu zaproponowało otwarcie części kompleksu dla BTS (mniej więcej wtedy mieli swoje koncerty z trasy “Love Yourself: Speak Yourself” na stadionie Stade de France.) W tym samym czasie RM opublikował zdjęcie pod tym właśnie kompleksem, nie wiadomo jednak czy jego odwiedziny w Centrum miały jakiś związek z ofertą, którą otrzymali. 


Podczas, gdy ofertę przedstawiono przed koncertem w Paryżu, zgodnie z doniesieniami, Centrum Pompidou skłonne jest otworzyć w przyszłości kilka miejsc dostępnych dla BTS, m.in dach budynku w celu sesji, nagrywania teledysku czy tworzenia postów do mediów społecznościowych. Oferta nie została jeszcze wyjawiona publicznie, ponieważ wciąż trwają dyskusje pomiędzy Centrum Pompidou a Big Hit Entertainment.  

Chcielibyście ujrzeć tą znaczącą dla kultury współpracę? 

Źródło: https://entertain.naver.com/read?oid=016&aid=0001569448
Eng: https://www.soompi.com/article/1346289wpp/bts-reportedly-receives-collaboration-offer-from-centre-pompidou-in-france
PL trans: Gabi @ CRUSHONYOU