Grafika kwiatów i liście z okładek albumów

Podziękowania z albumu "Love Yourself 結: Answer" | CRUSHONYOU

RM
Podziękowania 


Miłość i podziękowania przekazuję moim rodzicom, siostrze, babci i reszcie rodziny, która zawsze mnie kocha i wspiera.

Jestem głęboko wdzięczny ludziom, których nie widać, ale zawsze z nami pracują i są obok nas - Bang PD, dyrektorom BigHit, zespołowi od produkcji muzki, zespołowi od zarządzania, zespołowi wizualno-kreatywnemu oraz centrali zajmującej się biznesem.

Przekazuję najszczersze podziękowania projektantom, którzy zawsze tworzą dla nas piękne rzeczy oraz wszystkim ludziom, którzy zajmują się dla nas robieniem sesji i nagrywaniem teledysków - reżyserom, wszystkim członkom zespołu, zespołowi stylistów, który jest z nami przy każdej scenie oraz zespołowi wizażystów.

Jako, że napotkałem wiele trudności podczas tworzenia tego albumu, dziękuję z głębi serca wszystkim moim bliskim przyjaciołom i znajomym - nieważne czy jesteście ode mnie młodsi czy starsi - szukaliście razem ze mną niezliczonych kawiarni, restauracji czy krajobrazów i otworzyliście się przede mną, dzieląc się swoimi historiami.

Gdy tworzyłem muzykę, poczułem i zdałem sobie sprawę, że nie byłbym w stanie robić tego, co robię teraz, gdybym był sam. I rzeczywiście, w tym momencie, jeszcze mocniej niż kiedyś, przebudziłem się i uświadomiłem sobie, że RM z BTS, który istnieje w tej chwili, został stworzony dzięki pomocy wielu, wielu ludzi. Mówiąc to, przekazuję największą miłość moim przyjaciołom z BTS, którzy są mi najbliżsi, stojąc jednocześnie troszkę dalej ode mnie, ale biegną przy moim boku.

Ogromnie dziękuję także ludziom, którzy są zawsze tuż za naszą siódemką - ARMYs z każdego zakątka świata, które są z nami i jednocześnie prowadzą swoje własne życia. Jesteście wciąż - i zawsze- jedynym powodem, dla którego tutaj jestem.

Kocham was.

JINPodziękowania 


Chcę podziękować wszystkim, którzy pomagali w tworzeniu tego albumu. I chcę podziękować mojej rodzinie za to, że kochają mnie bez zmiany serc.

I naszym ARMYYYYYY. Zawsze wam dziękuję, ale nigdy nie wiem jak tak naprawdę wam to powiedzieć. By tym razem wam podziękować, chcę po prostu powiedzieć, że was kocham. Mówię szczerze. Ogromnie wam dziękuję, kocham was. ARMY.


SUGA Podziękowania 


Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam w procesie tworzenia tego albumu. I co najważniejsze, ARMY! Za każdym razem, gdy jest mi ciężko i nie mam siły, zadaję sobie pytanie "Jaki jest prawdziwy powód, dla którego śpiewam i występuję"? I to wy zawsze jesteście odpowiedzią.

Dzięki wszystkim fanom, którzy na nas czekają, czuję, że to właśnie wy jesteście powodem, dla którego jesteśmy w stanie działać i śpiewać. Chcę wam powiedzieć, że was kocham i jeszcze raz wam podziękować. Zawsze będę odpłacał się wam dobrą muzyką i występami.

Dziękuję.J-HOPEPodziękowania 


W tak krótkim czasie jest kilka osób, którym jestem wdzięczny, zanim ta reedycja albumu miała możliwość premiery. Przekazuję moje podziękowania tym, o których nigdy nie mogę zapomnieć, dziękując z każdym nowym albumem.

Po pierwsze, naszej rodzinie, która jest największym błogosławieństwem w każdym procesie tworzenia i umożliwienia wydania tego albumu! Chciałbym podziękować rodzinie BigHit.

Oraz naszym pracownikom, którzy zawsze sprawiają, że BTS lśnią jeszcze jaśniej. Kłanim się wam nisko i przekazuję podziękowania za pasję i wysiłek jaki wkładacie w BTS.

Dziękuję mojej mamie i tacie, którzy zawsze pozwalają mi doświadczać uczucia bycia zalewanym miłością oraz mojej siostrze, która jest dla mnie wielkim wsparciem. Nawet Mickey, który sprawia, że się śmieję - dziękuję.

Oraz członkom BTS! Nie boję się, ponieważ was mam. Kocham was.

I na koniec, ARMY! Jesteście decydującym powodem, dla którego obecne BTS jest w stanie istnieć i to wy jesteście największą siłą napędową, kiedykolwiek tworzymy album. Szczerze was kocham i dziękuję.


JIMINPodziękowania 


Chciałbym przekazać szczere podziękowania wszystkim tym, którzy pomogli ujrzeć temu albumowi światło dzienne, włączając w to Bang PD-nim, pracowników naszej wytwórni, rodzinę producentów, wizażystów i rodzinę stylistów. Także reżyserowi Lumpensowi, Hyunwoo i panu Kim Hwejoonowi.

To dzięki wam jesteśmy w stanie pojawić się w pełni przygotowani przed fanami. Nie czułem się za dobrze z tym, widząc, ile musicie przechodzić podczas przygotowań do tego albumu. I dlatego chcę stać się lepszym piosenkarzem i wznieść się jeszcze wyżej. Zawsze będziemy przygotowywać się do wejścia na wyższy szczyt, by dorównać poziomowi energii, którą zawsze nam dajecie.

Członkom BTS.
Członkom, których kocham. Kiedykolwiek jest wam ciężko, mnie też jest ciężko. Kiedykolwiek jesteście szczęśliwi, ja także jestem szczęśliwy. Jeśli stajecie się chciwi, by być lepsi, to myślę, że jest to właśnie ta chwila, w której ja także chcę być lepszy.

Zawsze myślę o staniu się dla was jeszcze większą siłą, tak jak wy zawsze myślicie o tym, by zbliżyć się do naszych fanów i pokazać, że chcecie być jeszcze lepsi.

Życzę wam, żebyście zawsze znajdowali siłę. Życzę wam, żebyście zawsze byli szczęśliwi. Oraz życzę wam, żebyście byli silniejsi.

Kocham was.

Drogim ARMY.
Pracując nad tym albumem, zdałem sobie sprawę, że jestem ogromnie szczęśliwy, móc mieć ludzi takich jak wy, którzy słuchają naszej muzyki. Dlatego dużo myślałem o chęci pozwolenia wam wysłuchania muzyki, która zawiera nasze uczucia. Będę zawsze ciężko pracował, by wydawać jeszcze lepszą muzykę z nawet jeszcze lepszym wokalem. Dziękuję wam, kocham was - za słuchanie naszej muzyki, za czekanie na nas i za to, że nas wspieracie.VPodziękowania 


Chcę porozmawiać o ARMYs

Bardzo dziękuję wam za to, że jesteście dla mnie zawsze ogromną siłą. Za to, że jesteście naszymi skrzydłami oraz za to, że z waszym wsparciem umożliwiacie nam bycie w miejscu, w którym teraz jesteśmy. Myślę, że nie zapomnę tego przez całe życie. Dzięki promocjom, raz jeszcze zdałem sobie sprawę jak dużo miłości otrzymuję. Już od pierwszego tygodnia promocji poczułem, jakby ktoś zdjął ze mnie cały stres. Jakby wszystkie złe rzeczy po prostu się rozpłynęły.

Spośród wielu różnych rzeczy, jest jedna, którą ARMYs często mówią. 

"Chcę zawsze podarować ci dni bez zmartwień. Chcę podarować ci chociaż dzisiejszy dzień, w którym będziesz mógł spać spokojniej. Chcę móc podarować ci rześki poranek, gdy budzisz się kolejnego dnia, ale przepraszam, że nie mogę robić tego za każdym razem."

Ha! Tak szczerze to właśnie dzięki ARMY jestem w stanie mieć rześki i miły poranek. Naprawdę!!! Dzięki wam śpię dobrze! Nie martwcie się!

Gdy czytam listy naszych ARMYs.... wasza serdeczność jest po prostu..... heuheu hoo

Dziękuję, że tak nas kochacie~

Dziękuję także BigHit i dziękuję mojej jednej i jedynej rodzinie, która mnie wspiera. Dziękuję wszystkim moim znajomym, moim hyungom, noonom, moim rówieśnikom. I dziękuję moim kochanym członkom za to, że są zdrowi!

ARMY! Księżyc jest dzisiaj taki piękny.
Mam nadzieję, że do waszych snów zawitają dzisiaj piękne i szczęśliwe wspomnienia oraz chwile.
Protagonistom mojego początku~ Purple you

JungkookPodziękowania


Naszym członkom rodziny BigHit!
Piszę te podziękowania niedługo po wydaniu albumu.
Myślę, że to, co chcę powiedzieć, nigdy się nie zmienia.
Gdy pracujemy, dziękuję wam za to, że zawsze robicie za nami całą tę jeszcze bardziej dezorientującą robotę i dziękuję za to, że jesteście razem z nami na miejscu, tuż przy nas i jesteście dla nas siłą.
Szczególnie nasi menadżerowie! Dziękuję i przepraszam!
Naprawdę wam dziękuję. My także będziemy ciężej pracować!

Naszym pracownikom!
Gdziekolwiek jesteśmy, nasi pracownicy są zawsze z nami!
Naszym pracownikom, którzy przychodzą z nami do pracy i razem z nami z pracy wychodzą!
Ogromnie wam dziękuję i mam nadzieję, że dalej będziemy razem pracować.
Zawsze tak ciężko pracujecie. Bardzo wam dziękuję!

ARMY!
Wróciliśmy z reedycją!
Daliśmy z siebie wszystko, by pokazać się jak najszybciej, a ponieważ jest to album, który wyszedł przed naszą trasą to sumiennie się do niego przygotowaliśmy!
To, co chcę wam powiedzieć.... po pierwsze, dziękuję. Dzięki wam jestem obecnie bardzo szczęśliwy. Ogromnie wam dziękuję.
Mam też nadzieję, że wy także możecie być szczęśliwi.
Jeśli jesteście szczęśliwi dzięki nam to to sprawia, że my czujemy się jeszcze lepiej. Ale jeśli to nie my jesteśmy powodem to życzę wam po prostu byście byli szczęśliwi. Naprawdę!

Mam nadzieję, że posiadacie dni pełne szczęścia!
ARMY, kocham was.


Eng trans: https://twitter.com/SPOTLIGHTRM/status/997578527636586496
PL trans: Kasia @ CRUSHONYOU