screen z Twittera @JosephKahn

BTS i operacje plastyczne? Komentarz koreańsko-amerykańskiego reżysera teledysków | CRUSHONYOU

Joseph Kahn, koreański reżyser teledysków, który pracuje w USA, skrytykował BTS, używając ich jako przykładu "szalenie bogatych Azjatów", mówiąc, że wszyscy z nich są po operacjach plastycznych.

W odpowiedzi na swojego tweeta udostępnił artykuły South China Morning Post oraz Channel Korea, które opisują zjawisko operacji plastycznych wśród koreańskich idoli i aktorów.

Odpowiedź fanki na tweet

Internauci odpowiadali w komentarzach "Odpuść sobie rasistowskie komentarze" i dodawali porównania przeszłych i teraźniejszych zdjęć członków BTS. Niektórzy pisali także, by nie przejmować się ludźmi, przez których przemawia zawiść. 

Kolejny wpis na Twitterze Joseph'a Kahn'a

Reżyser dodał także tweeta o treści: "AZJACI-AMERYKANIE: przestańcie feminizować naszych mężczyzn. Azjaci też są macho. AZJACI: nie nosicie szminki? Dlaczego?Kpiący post  Kahn'a
Jeszcze tego samego dnia Joseph Kahn dodał kolejnego tweeta o treści "Mylicie się. Kocham BTS", ale dołączył do tweeta zdjęcie amerykańskiego zespołu Mötley Crüe. Ze strony reżysera była to czysta kpina z ludzi, którzy protestowali w odpowiedziach. 

Fani nie pozostali dłużni i wstawiali zdjęcia śmieci, używając tej samej formuły co reżyser. 
"Mylisz się. Kocham Josepha Kahna.

Odpowiedź fanki BTS na post Kahn'a

Ahn Joon-hee urodził się w Busanie w 1972 roku i przeprowadził się z rodziną do Teksasu, gdy miał 3 lata. Jako reżyser teledysków zadebiutował w 1995 roku i wygrał nagrodę dla najlepszego teledysku i reżysera na gali Grammy w 2002 roku i MTV "Video Music Awards" MTV. 

Na swoim koncie ma teledyski dla wielu gwiazd - Jennifer Lopez, Lady Gagi,  Taylor Swift, Shakiry, Kelly Clarkson, Mariah Carey, Christiny Aguilery, Maroon 5, Britney Spears, Eminema, Janet Jackson, U2, Destiny's Child, Backstreet Boys, Katy Perry i Imagine Dragons.

KR-PL trans: Kasia @ CRUSHONYOU