BTS i Beyonce

Fani BTS & Beyonce łączą się w epicką grupę słuchaczy, by zdobyć więcej odtworzeń dla swoich ulubionych artystów | CRUSHONYOU

W świecie, gdzie fani różnych artystów znani są z atakowania siebie nawzajem na Twitterze, miłośnicy BTS i Beyonce postanowili wesprzeć siebie nawzajem i wyprawili imponującą, internetową imprezę streamingową, by to uczynić!  

Fani Beyonce i BTS mają jeden cel: chcą więcej odtworzeń na stronach z muzyką dla swoich ulubionych artystów! Dlatego 20. czerwca, używając hashtagu  #ARMYHiveStreamingParty, postanowili połączyć siły i wzajemnie sobie pomóc zdobyć większą liczbę odtworzeń (fanów BTS określa się jako 'Army', a fani Beyonce znani są jako 'Beyhive'). Było więc tak, że fani Bey przesłuchali kilka kawałków BTS, a w zamian za to fani BTS streamowali utwory z najnowszego albumu Beyonce i Jay-Z.  
Wszystko obróciło się w wielki festiwal miłości między ARMY a Beyhive na Twittrze. Fani Beyonce tryskali miłością do piosenek takich jak "Fake love", a fani BTS zachwycali się “APES***” i wieloma innymi. “Przez ten cały czas tyle rzeczy od BTS mnie ominęło!” napisała jedna z fanek Bey. "Ci chłopcy są utalentowani, a ich muzyka jest niesamowita! Ludzie powinni przestać tak surowo oceniać k-pop tylko dlatego, że jest w innym języku. Wkrótce naprawdę zostaną legendami." Inna fanka zachwycała się "LUDZIE WPADŁAM PO USZY OGLĄDAM ICH TELEDYSK DO FAKE LOVE I ZAKOCHAŁAM SIĘ W TYM FACECIE.”
To pokrzepiające, widzieć jak dwie różne grupy fanów zbierają się razem, szczególnie, że zazwyczaj fandomy prowadzą wojny na Twitterze. Zarówno Beyhive jak i Army są niebywale opiekuńczy, jeśli chodzi o stanie w obronie swoich ulubieńców, więc to niesamowite móc widzieć jak wspierają się wzajemnie zamiasttoczyć wojnę!
Post na twitterze @ nayoxx
(Chcecie mi powiedzieć, że te fandomy razem współpracują? Królowie i Królowa? Płaczę. To takie piękne, pomocne i mobilizujące. Nigdy nie pomyślałam, że wspólne streamowanie muzyki doprowadzi mnie do łez.)

Post na twitterze @ PLANETJIN
(wyobraźcie sobie, że osoby nie będące wcześniej fanami bts zaczynają lubić ich i ich muzykę. dlaczemy? ponieważ słuchają nie mając uprzedzeń. Beyhive robią to świetnie kocham was)

“Wzruszam się, gdy widzę jak beyhive bronią army," ktoś napisał na Twitterze. "Nikt nigdy tego nie robi. Zawsze walczymy sami, dlatego dziękuję. Dziekuję, że daliście bts szansę, dziękuję, że jesteście przy boku army." Inna osoba dodała, "Nie wiem, czy beyhive zdają sobie sprawę jakie to dla nas ważne. Zawsze jesteśmy atakowani i nikt nigdy nie daje nam szansy." 
Źródło: https://hollywoodlife.com/2018/06/20/bts-beyonce-streaming-party-army-hive-fans/
PL trans: Setsu @ crushonyou