BTS na czerwonym dywanie BBMA

VOGUE: Ubrani w Gucci BTS pokazują, kto rządzi na BBMAs 180521 | CRUSHONYOU

Dokładnie rok temu, BTS rozpoczęli całkowity podbój świata, pojawiając się na gali Billboard Music Awards, w czarnych smokingach od Saint Laurent. Odebrali wtedy nagrodę Top Social Artist i rozpoczęli swoją podróż na szczyt, która zaprowadziła ich na American Music Awards, do Ellen, czy na prywatną sesję zdjęciową z Vogue (co jest tylko wycinkiem ich osiągnięć). Dzisiejszego wieczoru, ten siedmioosobowy zespół powrócił do Las Vegas, aby nie tylko zaznaczyć swoją obecność, ale co ważniejsze, wystąpić po raz pierwszy z singlem „Fake Love” z ich najnowszego albumu „Love Yurself: TEAR". (Bez wątpienia, zdobędą też nagrodę w kategorii Top Social Artist po raz kolejny).

W odróżnieniu od zeszłorocznych stylizacji w tym roku postawiono na siedem zupełnie różnych zestawów od Gucci (zamach na fanów, którzy bardzo dobrze znają zamiłowanie zespołu do tej marki, aczkolwiek BTS nie pojawili się jeszcze w niej na czerwonym dywanie). V i Jungkook, mieli na sobie ciemnogranatowe garnitury z dopasowanymi koszulkami polo, zamiast klasycznych koszul. (V miał dodatkową wstawkę od koreańskiej punkowej marki 99%IS-: fioletowy kawałek materiału z napisem „Nae mam daero”, co oznacza „na własny sposób”, który został wetknięty do tylnej kieszeni spodni). Na klasyczny zestaw postawił Jin, który wybrał, klasyczny trzy częściowy zestaw z dodatkiem szerokiego krawatu. W tym samym czasie, RM, Suga J-hope i Jimin, wybrali różne wersje zdecydowanie luźniejszych stylizacji. Zaczynając na zawadiackim fularze i koszuli Jimina, przez pasek z klamrą z logiem Gucci i wywiniętymi spodniami Sugi, koszulkę z dobrze znanym wężowym nadrukiem i czapką J-hope'a, po stylizowaną na hawajską, koszulę, białe mokasyny i okulary RM'a.

Przekaz jest więc jasny i zrozumiały dla każdego. BTS czują się teraz całkowicie swobodnie w Ameryce, czując się jak u siebie. A zbliżająca się kolejna trasa światowa, to dopiero początek zabawy.

Źródło: https://www.vogue.com/article/bts-gucci-billboard-music-awards-red-carpet?mbid=social_twitter
PL trans: MochiMon @ crushonyou