Jungkook w Japonii

Jungkook z BTS publikuje film z podróży do Japonii. Uczy się z Youtube? | CRUSHONYOU


Na oficjalnym kanale zespołu BTS, opublikowany został krótki film Jungkooka, w którym można obejrzeć wycieczkę członków zespołu do Osaki. Wszyscy zwracają uwagę na wyróżniającą się jakość filmiku.Ubiegłego listopada Jungkook dodał filmik z Tokio zatytułowany "Golden Closet Film", w którym obejrzeć można było jego "dziennik" z podróży z Jiminem. Tym razem Jungkook zaprezentował nam filmik z Osaki.


Wideo zaczyna się od widoku z samolotu. Po wylądowaniu w Osace, członkowie jedzą posiłek, a kamerzysta Jungkook wychodzi z Jiminem i V na japońskie ulice. Dzięki łagodnym efektom, zakupy na ulicach America Town, Dotonbori i Midosuji zostały przedstawione w niewinnym stylu, niczym w teledysku.

Gdy wyszedł film z Tokio, fani byli zaskoczeni tym, jak bardzo był profesjonalny. Choć seria nazywa się"Golden Closet Film" to fani gorąco reagowali, pisząc komentarze:

Możemy zrobić z tego teledysk?
Obraz jest stabilny, czuć miłość Jungkooka względem członków zespołu.
Niesamowite, że JK kręci takie filmy w trakcie tak napiętego grafiku.


[Artysta Jungkook, który uczy się postprodukcji/montażu wideo]

20 kwietnia Jungkook wspomniał w swoim V LIVE, że sam uczy się nagrywania wideo i technik edytorskich.

Uczę się sam na Youtube. Poza korekcją kolorów jest jeszcze dużo rzeczy, których nie znam. Jeśli czas pozwoli to chcę pracować nad poprawą jakości Golden Closet Film.

Źródło: https://mdpr.jp/k-enta/detail/1763786
ENG trans: glitter_jk
PL trans: Kasia @ CRUSHONYOU