BTS podczas gali Golden Disk 2018

BTS mają wystąpić z nową piosenką "Fake Love" u Ellen 180501 | CRUSHONYOU

18 maja koreański zespół BTS wyda swój nowy album "Love Yourself: Tear" i według nowego artykułu Variety wygląda na to, że na albumie znajdziemy piosenkę "Fake Love". We wtorek (1 maja), media podały, że BTS wrócą do The Ellen DeGeneres Show 25 maja, by wystąpić z "Fake Love".

Podczas gdy nie ma oficjalnego potwierdzenia od Ellen o nadchodzących gościach, producent wykonawczy, Andy Lassner, podzielił się linkiem do artykułu Variety na swoim Twitterze.


BTS wystąpią z piosenką z nowego albumu także na gali Billboard Music Awards, które odbędzie się 20 maja w Las Vegas. Są na niej ponownie nominowani do nagrody Top Social Artist. Na ubiegłorocznej gali k-popowa grupa zabrała statuetkę do domu.

Grupa pojawiła się pierwszy raz u Ellen w listopadzie ubiegłego roku, debiutując tym samym w amerykańskiej telewizji.


Niewiele wiadomo o bardzo oczekiwanym albumie BTS i wciąż czekamy na podanie tracklisty. Nadchodzący album będzie pierwszym od wydanego w ubiegłym roku albumu "Love Yourself: Her", który znalazł się w pierwszej dziesiątce listy Billboard 200 we wrześniu.

UPDATE: Billboard skontaktował się z teamem BTS (T/N: wytwórnią) z prośbą o komentarz w związku z piosenką "Fake Love", ale nie był w stanie na dzień dzisiejszy nic potwierdzić.

Wytwórnia oświadczyła:

Możemy jedynie potwierdzić, że BTS będą w Ellen DeGeneres Show. Jesteśmy w trakcie omawiania szczegółów wystąpienia w programie.

Źródło: https://www.billboard.com/articles/columns/k-town/8428203/bts-ellen-fake-love?utm_source=twitter&utm_source=t.co&utm_medium=referral
PL trans: Kasia @ CRUSHONYOU