BTS w reklamie Coca-Cola

Coca-Cola wybrała BTS na swoich modeli na Mundial 2018 180430 | CRUSHONYOU


Nadchodzi miła wiadomość dla fanów piłki nożnej, którzy czekają na Mistrzostwa Świata oraz dla fanów BTS. Coca-Cola, oficjalny sponsor FIFA World Cup i tym samym firma, która przynosi nam szczęście od 130 lat, wybrała na swoich nowych modeli BTS, idoli, którzy są światowym fenomenem.

30 kwietnia Coca-Cola wydała oficjalne oświadczenie, że wybrała BTS jako modeli na nadchodzące Mistrzostwa Świata. Jako nowa twarz marki, BTS będą zaangażowani w wiele aktywności, zaczynając od Mundialu w Rosji, który rozpocznie się w czerwcu tego roku.


Dzięki niezwykłym występom i energii zespół nazywany jest także FunBoyz, który idealnie pasuje do wizerunku "zabawy, pasji i budowania entuzjastycznego doświadczenia" Coca-Coli. Połączenie firmy kochanej przez wielu ludzi dookoła globu i grupy idoli, na której spoczywają oczy całego świata, stworzy maksymalny efekt synergii.

 Rzecznik Coca-Coli oświadczył:
Wybraliśmy BTS ze względu na ich energię podczas występów oraz ich pasję względem muzyki, która perfekcyjnie wpisuje się w motyw nadchodzącej gorączki Mistrzostw Świata. 

Źródło: http://sports.naver.com/kfootball/news/read.nhn?oid=343&aid=0000080963
Eng trans: glitter_jk 
PL trans: Kasia @ CRUSHONYOU