Maia i Alex Shibutani z prezentami dla BTS

Olimpijscy medaliści Maia i Alex Shibutani wyjawiają dlaczego wysłali prezenty do BTS 180319 | CRUSHONYOU

Niedawno łyżwiarze figurowi z USA - Maia i Alex Shibutani zyskali uwagę po tym jak podarowali BTS zindywidualizowane czapki. 
W najnowszym wywiadzie z Los Angeles Times zapytano Olimpijczyków o to, dlaczego wybrali BTS.
Maia odpowiedziała, "Konkurujemy w sporcie wysoce ceniącym sobie wartość rozrywkową i występ, dlatego doceniamy innych artystów, którzy robią to samo." 
Alex skomentował, "K-pop świetnie łączy muzykę, taniec i choreografię." Dodał, że szanują przywiązywanie wagi do szczegółów. 
Alex powiedział, że wybrali BTS dlatego, ponieważ doceniają fakt, iż ich wpływ sięga na skalę światową. “Bez względu na to, czy ludzie rozumieją teksty ich piosenek, muzyka jest uniwersalnym językiem. Sposób w jaki wykorzystują internet i media społecznościowe by łączyć się z ludźmi z całego świata jest ogromnym powodem ich światowego sukcesu." 
“Uznanie jakie otrzymują jest wyjątkowe dla nas jako pół Azjatów-pół Amerykanów. Wiem, że oni nie są pół Azjatami-pół Amerykanami, ale czujemy się zainspirowani widząc jak zostali przyjęli w Ameryce i na całym świecie. Chcieliśmy w jakiś sposób okazać im nasze wsparcie," wyjaśnił Alex. 
Maia i Alex Shibutani byli pierwszymi łyżwiarzami pochodzenia azjatyckiego, którzy zdobyli medale - dwa brązowe - w łyżwiarstwie figurowym podczas Olimpiady w PyeongChang. Z pomocą fanów mogli dostarczyć BTS czapki z oficjalnym logo amerykańskiej drużyny olimpijskiej.
Źródło: https://www.soompi.com/article/1142799wpp/olympic-medalists-maia-alex-shibutani-reveal-sent-gifts-bts
PL trans: Setsu @ crushonyou