John Cena jest jednym z najsławniejszych zapaśników na świecie, jak również Hollywoodzkim aktorem. 

A teraz może dopisać do swojego CV kolejny fakt - oficjalny członek fandomu BTS, ARMY. 


40-latek przekonał wszystkich, że jest ukrytym fanem K-popu, po tym jak udostępnił na swoim Instagramie zdjęcia Supreme Boi'a i J-Hope'a. 

Jednakże John udosępnia na Instagramie zdjęcia bez żadnych podpisów, czy hashtagów, a w jego bio widnieje: 'Zdjęcia będą publikowane bez wyjaśnienia, do waszej interpretacji. Bawcie się dobrze.'(Tłum. tweeta: 'Rozmawialiśmy właśnie z legandarnym @JohnCena przy okazji jego nowego filmu Blockers. Powiedział nam, że z chęcia zostanie częścią @BTS_twt #ARMY!')

Gdy zatem spotkaliśmy John'a, gdy promował swoją nadchodzącą komedię Blockers, musieliśmy zapytać - czy te zdjęcia oznaczają, że należdy do ARMY? 
Odpowiadając Metro.co.uk, John zaśmiał się: 'Widzisz, gdybym miał to tłumaczyć, to zniweczyłbym  zamierzony cel! Ale powiem, że Base Line to mój ulubiny kawałek z mixtape'u J-Hope'a. Lubię też Hangsang.
‘Zaczęło się od szczęśliwego przypadku i przerodziło się w coś wspaniałego. Poznałem nową cząstkę kultury, która moim zdaniem jest fantastyczna, ponieważ dowiaduję się o niej poprzez media społecznościowe.’

John kontynuował: 'To bardzo rzadkie zdarzenie, więc ciesze się, że mogę powiedzieć...yeah, chrzanić to, jestem w fandomie.' 
Sądząc po jego miłości do Hixtape i zdjęciach J-Hope'a, które publikuje, możemy podejrzewać, kto jest ulubionym członkiem John'a w BTS. 

Cena - przygotowujący się do starcia z The Untertaker'em podczas Wrestlemania 34 – w filmie Blockers odgrywa rolę Mitchell'a - oddanego ojca, który razem z dwójką innych rodziców (granych przez Leslie Mann i Ike Barinholtz) próbuje powstrzymac córkę przed straceniem dziewictwa podczas balu maturalnego. 

Źródło: Metro Entertainment
PL trans: Setsu @ crushonyou