Makijażowe dzieła fanów BTS i mixtape'u J-Hope

Fani BTS odtwarzają okładkę "Hope World" w formie makijażu 180308 | CRUSHONYOU

Po niecierpliwym wyczekiwaniu, które zdawało się trwać dekadami, członek BTS, J-Hope, w końcu wydał swój solowy mixtape "Hope World" (nigdy nie sądziłam, że dożyjemy czasów, w których ujawni dla Allure swoją rutynę pielęgnacji skóry, nim pobłogosławi nas swoim mixtapem, ale proszę bardzo). Fani świętowali wydanie płyty w sposób, który Allure naprawdę szanuje i docenia: poprzez makijaż. Ów kolorowy wizerunek przejął w szczególności Twittera. Elizabeth Zárate, znana również jako @whitesidessoul, przemieniła jedną ze swych powiek w żywą okładkę albumu "Hope World". Ostrożnie roztarła neonowe cienie i narysowała kształty za pomocą eyelinera, a cały proces trwał około sześć godzin (w tym czasie z łatwością można przesłuchać 20-minutowego mixtape'u 18 razy). 
"Zainspirował mnie przekaz w jego utworach" mówi nastolatka. "Najwięcej czasu zajęły mi małe części, zwłaszcza samoloty". Ponieważ samoloty są głównym tematem "Hope World", fani byli pod ogromnym wrażeniem szczegółów, jakie znalazły się w makijażu Zárate. 
Zárate zaczęła swoje arcydzieło, biorąc czerwone i fioletowe cienie z tęczowej palety BH Cosmetics Take Me Back to Brazil Palette. Następnie przystąpiła do malutkich szkiców z czarnym, płynnym linerem i kolorowych kremów z palety Kryolan Aquacolors Palette. Następnie Elizabeth nałożyła pod swoje dolne rzęsy zielony cień do powiek i stworzyła na czole napis "Hope World", który wypełniła pomadą Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Chociaż wygląd Zárate przykuł najwięcej uwagi, kilku innych fanów eksperymentowało z makijażem inspirowanym "Hope World":


Ktoś inny dodał blasku do swego makijażu:

Bethany Paj Ly zamieściła nad swoją brwią kształt samolotu:

Kolejna fanka inspirowała się techniką rozmazanego makijażu:

Ci wizażyści wzorowali się kolorystyką mixtape'u:
Nie mogę się powstrzymać od spekulacji, jak wyglądałby makijaż w oparciu o okładkę płyty Agust D. Może coś z zastosowaniem graficznego eyelinera? Teraz wybaczcie mi na moment, idę nad tym rozmyślać.

Źródło: https://www.allure.com/story/bts-j-hope-hope-world-eye-makeup
PL trans: Emu @ crushonyou