Backstreet Boys - wielcy fani BTS 180206 | CRUSHONYOU

Czas chyba wyciąć na drzewie serce, a w środku wstawić "BSB + BTS". Członkowie Backstreet Boys ujawnili, że są wielkimi fanami k-popowej grupy.

We wtorek (6 lutego) zespół przeprowadził Twitterowe Q&A na żywo, podczas którego podzielili się swoją sympatią do BTS - jednego z najpopularniejszych boybandów na świecie.

Po prośbie fana, aby wypowiedzieli się na temat południowokoreańskiej grupy, Nick Carter powiedział, że nie tylko są ich fanami, ale także dane im było usłyszeć niewydaną muzykę, którą BTS przygotowało razem ze Steve'em Aokim. Backstreet Boys także mają zamiar z nim pracować. Zespół zaprosił nawet młodszych artystów na ich koncert w Vegas.

"Jesteśmy ogromnymi fanami BTS, kochamy ich" powiedział Carter, odpowiadając na pytanie zadane przez użytkownika Twittera (@romvnrogers). "Tak właściwie, to Aoki pokazał nam jedną z ich piosenek, która nie została jeszcze wydana. Jest to remix, który stworzył w studio. My także mamy zamiar z nim współpracować. Chcemy zaprosić chłopaków (BTS) na nasz koncert w Vegas.

"Dajecie!" dodał AJ McLean, odnosząc się do zaproszenia BTS na jeden z ich koncertów.


Koreańska grupa staje się coraz sławniejsza w USA, a ich ostatni singiel, remix "Mic Drop" Steve'a Aokiego, który był także współpracą z Desiignerem, utrzymuje się w rankingu Billboard Hot 100 już dziesiąty tydzień.

W przeszłości BTS mówili o słuchaniu Backstreet Boys oraz innych grup z lat 90. podczas dorastania. Okazali wielką wdzięczność, gdy zostali do nich porównani. Porównanie obu grup jest dziecinnie proste, biorąc pod uwagę, że oba skróty ich pełnych nazw zaczynają się na literę "B", a ich fandomy nazywane są "Army": Backstreet Boys byli wspierani od trzech dekad przez BSBArmy, natomiast BTS posiadają bliską relację z  A.R.M.Y, oznaczającą Adorable Representative MC for Youth.

Obejrzyj film z Twitterowego Q&A tutaj:

source: billboard.com
pl trans: Pati @crushonyou