Członek BTS - V podzielił się historią z czasów, kiedy dokuczał mu w szkole jego przyjaciel. 
Kiedy pocieszał fankę mającą problemy z przyjacielem, V otworzył się opowiadając o swoim minionym doświadczeniu ze szkoły podstawowej. Fanka obawiała się, że może stracić wszystkich swoich przyjaciół, ponieważ pokłóciła się z przyjaciółką, która była bardzo popularna.
V powiedział fance, "Już dobrze. To samo przydarzyło się mnie. Ja też kiedyś prawie straciłem wszystkich innych przyjaciół, przez tego jednego przyjaciela."
Dalej wytłumaczył, "Mój przyjaciel dobrze radził sobie w szkole, był dobry w sporcie i wszystko robił dobrze, a ja byłem przeciętny. Byliśmy sobie bliscy, ale wtedy zacząłem się czuć tak jakby on wcale nie uważał mnie za swojego przyjaciela, ale raczej za gorszego od siebie. Zauważyłem to, ale i tak nadal pozostawaliśmy przyjaciółmi."
“Kiedy zbliżały się jego urodziny, powiedział w szkole, że planuje zrobić imprezę urodzinową. W tamtym czasie,  karty podarunkowe był dość modnym prezentem, więc poprosił wszystkich o kupienie kart podarunkowych i przyjście na imprezę w weekend.  Więc kupiłem tę kartę podarunkową i poszedłem do jego domu." 
“Odkryłem, że specjalnie powiedział wszystkim oprócz mnie, gdzie ta impreza się odbędzie," przypomina sobie V. "Nie wiedziałem dokąd iść, więc czekałem przed jego domem przez 3 godziny z karta podarunkową, starając się wymyślić, gdzie powinien pójść.”


V powiedział, że po tym jak spędził kilka godzin na dzwonieniu i próbach połączenia się z nim, jego przyjaciel w końcu odebrał telefon i powiedział mu, gdzie wszyscy są. "Poszedłem tam i dałem mu kartę podarunkową. Następnie powiedziałem, 'Już czas, abym wracał do domu, więc już sobie idę,' po czym wyszedłem. Pamiętam jak bardzo płakałem w drodze do domu." 
Jednak V poinformował, że później odkrył jaki był powód takiego okropnego zachowania jego przyjaciela. "Dowiedziałem się, że zazdrościł mi wtedy," powiedział. “To dlatego nie powiedział mi, gdzie odbywała się impreza. Po jakimś czasie, przyznał, że mi zazdrościł, ponieważ ja tak dobrze dogadywałem się z naszymi przyjaciółmi."
“Prawdę mówiąc, to się wydarzyło w szkole podstawowej, a my byliśmy jeszcze młodzi.  Przeprosił mnie szczerze jakieś dwa lata później. Przez ten incydent czuliśmy się niezręcznie w stosunku do siebie przez pewien czas, ale ponieważ mnie przeprosił, podziękowałem mu."
V wspomniał, że później, już po debiucie z BTS, raz spotkał przypadkiem tego przyjaciela, kiedy odwiedził swoje rodzinne miasto. "Kupiłem mu kubek kawy," powiedział V. 

źródło: Insight.co.kr via Soompi
pl trans: Setsu @ crushonyou