BTS przeprowadzili się do nowego mieszkania w dzielnicy Hannam 171213 | CRUSHONYOU


    Na początku grudnia BTS przeprowadzili się do mieszkania znajdującego się jednym z  apartamentowców Hannam "The Hill". 13. grudnia pracownicy Big Hit powiedzieli Sports Seoul, że "niedawno BTS zmienili mieszkanie przenosząc się do Hannam The Hill, w celu zapewnienia sobie lepszej przestrzeni i otoczenia, a producent Bang Shihyuk chętnie to dla nich uczynił. Nie kupili mieszkania, ale wynajęli je na jakiś czas. Każdy z członków zespołu bardzo się cieszy z nowego mieszkania." The HILL jest znane jako jeden z najdroższych kompleksów w Korei i mieszka tam już bardzo wielu celebrytów. 

    Powodem, dla którego nowe mieszkanie BTS przykuwa uwagę jest fakt, że wszyscy członkowie postanowili dalej mieszkać razem. Zazwyczjaj kiedy grupa idoli długo pozostaje razem, a później osiąga pewien status, to decyduje się na zamieszkanie osobno, lub zrobienie sobie przerwy od siebie nawzajem. Jednakże z BTS jest inaczej. Mieszkając razem stworzyli między sobą więź i otworzyli swój dorm oraz pokazali część życia prywatnego dzieląc sie tym w mediach społecznościowych, więc postanowili nadal mieszkac razem jako zespół. 

    Jednym z  głównych powodów wyboru takiego miejsca zamieszkania jest ochrona prywatności i widoki. Członkowie grupy bardzo chcieli mieć trochę ciszy, jako, że ciągle podróżują i są w trasie. Miejsce jest otoczone bramą i posiada świetny system ochrony, uniemożliwiając obcej osobie wtargnięcie na teren mieszkalny. 

źródło: Naver
eng trans: glitter_jk
pl trans: Setsu @ crushonyou