K-popowe super gwiazdy- BTS, są uwielbiani nie tylko ze względu na tworzoną muzykę, ale również wyrafinowanego wyczucia w sferze mody. Zaczynając na teledyskach, gdzie odnajdujemy dziesiątki nieprawdopodobnych stylizacji, a kończąc na dopasowanych garniturach, ubieranych na czerwony dywan, dzięki którym mogliby rywalizować z każdą sezonową gwiazdką, a ich każdy outfit jest lepszy od poprzedniego. Naszym ulubionym elementem w ich stylu jest to, że potrafią przełamać stereotypy dotyczące podziału mody na damską i męską, przez ubieranie tego, co im się podoba i jak im się to podoba. Tak więc przejdźmy do kilku przykładów naszych ulubionych stylizacji, które przeciwstawiają się przestarzałym zasadom, tworząc swoją własną niesamowitą konwencję.

KOSZULE Z KOKARDĄ 

Koszule z kokardą (pussybow blouse), są uwielbiane przez wszystkich, zaczynając na BTS, a na Harrym Stylesie. kończąc. W tych dopasowanych outfitach zespół dowodzi, że takie koszule nie powinny być zarezerwowane dla damskiej części globu.JEANSY Z KWATOWYM CHAFTEM 

Podczas swoich sesji promocyjnych, zespół zazwyczaj wybiera trendy typizowane na damskie i tworzy z nich coś zupełnie innego. Jak widać, BTS pokazuje, że każdy może (i powinien) nosić takie spodnie. 
ZWISAJĄCE KOLCZYKI 

BTS nie są pierwszymi, którzy, wykorzystali ten dodatek, aczkolwiek zdecydowanie to oni ostatnio zawładnęli nim z pewnością i rozmachem. 
CHOKERY

Chokery stały się największym trendem, powracającym z zapomnienia w świecie mody, w tym roku. Widzimy jednak, że zazwyczaj ubierają je kobiety i młode dziewczyny. Ten look prosto z czerwonego dywanu dowodzi, że każdy może je ubrać i wyglądć przy tym fenomenalnie.

source: TeenVogue 
pl trans: MochiMon @crushonyou