O LOVE MYSELF

BTS, jeden z najbardziej reprezentatywnych męskich zespołów w Korei, oraz ich wytwórnia, Big Hit Entertainment, przeprowadzają we współpracy z UNICEF kampanię LOVE MYSELF. 

BTS i ich wytwórnia nawiązali 1 listopada 2017 roku oficjalną współpracę z Koreańskim Komitetem UNICEF powiązanym z Organizacją Narodów Zjednoczonych (ONZ), by ufundować kampanię zwaną #ENDviolence (#KONIECprzemocy) - globalną kampanię UNICEF skierowaną na zapewnianie dzieciom i nastolatkom z całego świata bezpiecznych i zdrowych żyć bez strachu przed przemocą. 

W związku z tym, BTS stworzyło swoją własną kampanię o nazwie LOVE MYSELF, dążąc do miłości i świata, który jest dla wszystkich lepszym miejscem do życia. Nie jest to jednorazowy projekt. Przez kolejne dwa lata, BTS będą kontynuować tę kampanię razem z #ENDviolence oraz pracować nad zbieraniem funduszy BTS LOVE MYSELF. 

BTS i ich fani z całego świata dołożyli niestrudzonych starań, by rzucić na ten mroczny temat promień światła. Członkowie zespołu oddali się społeczeństwu i przekazali datki lokalnym społecznościom. W ich imieniu, fani czynili to samo w każdym zakątku świata. Fundusze zebrane dzięki pierwszej oficjalnej kampanii zaprojektowanej przez członków BTS zostaną przeznaczone na ochronę i pomoc dzieciom oraz nastolatkom, będącymi ofiarami domowej i szkolnej przemocy, a także będącymi ofiarami napaści na tle seksualnym na całym świecie. Fundusze zostaną przeznaczone także lokalnym społecznościom na edukację w zakresie zapobieganiu przemocy. Dlaczego LOVE MYSELF 

BTS zawsze byli świadomi troski o świat. Od czasu ich debiutu w 2013 roku, zespół skupiał się na przekazywaniu pokrzepiających wiadomości młodym ludziom. Nigdy nie wahali się zawierać społecznych wiadomości w swoich piosenkach i teledyskach. Członkowie BTS pragną na swój sposób uczynić świat lepszym miejscem. W ramach tego pragnienia, zespół wydał we wrześniu 2017 roku pierwszy album z serii Love Yourself, opowiadając w znajdujących się na nim piosenkach o znaczeniu prawdziwej miłości. 

"Znajdź w sobie miłość, otaczaj nią ludzi i szerzej pojęte społeczeństwo". Do tego dążył zespół i będzie dążył dalej za pośrednictwem albumów z serii Love Yourself i kampanii LOVE MYSELF. Ponieważ wszyscy członkowie zespołu mają ponad 20 lat to mają zamiar zabrać głos w sprawie ochrony młodych ludzi na tym świecie. Upierają się, że przyszłość powinna różnić się od przyszłości, gdy są w tej chwili filarem społeczeństwa. Zespół twierdzi, że ludzie muszą mówić o miłości i nadziei nawet w tym świecie zniszczonym przez nienawiść i przemoc. Teraz, BTS i UNICEF nawołują do szerszego udziału w kampanii LOVE MYSELF, dążąc do prawdziwej miłości i dzielenia się nią. 

WESPRZYJ KAMPANIĘ 

Wielu ludzi dokłada wysiłku w budowie lepszego świata. Indywidualnie i na swoje sposoby przyczyniają się dla społeczności. 

BTS śpiewają o miłości dla świata. Przynoszą radość młodym ludziom i szerzą społeczny przekaz za pośrednictwem muzyki, tym samym kontynuując utożsamiając się z problemami młodych ludzi, którzy są ich rówieśnikami. Najwyższy czas działać i wprowadzić zmianę. 

Fundusze LOVE MYSELF zbierane są na 4 sposoby przez kolejne dwa lata:
1. Przekazanie 500 milionów KRW od Big Hit Entertainment i siedmiu członków BTS 
2. Przekazanie 3%  dochodu ze sprzedaży fizycznych albumów z serii Love Yourself 
3. Przekazanie 100% dochodu ze sprzedaży oficjalnych gadżetów (goodsów) kampanii LOVE MYSELF
4. Datki ze stanowisk instalowanych przez UNICEF. 

source: love-myself.org


pl trans: Kasia @ CRUSHONYOUUDOSTĘPNIAJCIE I PODAWAJCIE DALEJ TEN WPIS, BY JAK NAJWIĘCEJ FANÓW BYŁO ŚWIADOMYCH, W JAKI SPOSÓB MOŻNA WZIĄĆ UDZIAŁ W TEJ KAMPANII. 

CHCĄC POMÓC, PAMIĘTAJCIE TAKŻE O UŻYWANIU #BTSLoveMyself NA TWITTERZE!