K-popowa grupa BTS zyskuje popularność od czasu debiutu w 2013 roku, gdy wydali singiel "No More Dream". Ten siedmioosobowy zespół ma niesamowicie lojalnych fanów i niedawno pobił światowy rekord na Twitterze.


BTS zadebiutowało w telewizji w Stanach Zjednoczonych podczas ceremonii American Music Awards 2017 19 listopada, gdzie wykonali swój nowy hit "DNA". Osiągnęli 67 miejsce w Hot 100 i są na dobrej drodze do zdobycia 100 milionów odsłuchań na Spotify.

Steve Aoki miał zaszczyt zrobić remix do ich utworu "MIC Drop" z Desiignerem, który przewodzi w naszej liście najlepszych remiksów i coverów utworów BTS. Poniżej zobaczcie listę, utworzoną przez Billboard Dance.
BTS (방탄소년단) - "MIC Drop" (Steve Aoki Remix)Długo oczekiwany remix "MIC Drop" w wykonaniu Steve Aokiego cieszy się dużym hypem. Dim Mak przerzuca płytę hip-hopową, na którą nakładają się zniekształcone wokale i mocne uderzenia. Teledysk z Aokim i BTS tylko zwiększa intensywność utworu.

BTS (방탄소년단) - "Blood Sweat & Tears" (Helio Kiyoshi & Jvckrs Remix)

Jvckrs zremiksował praktycznie każdy utwór BTS. Tym razem współpracuje on z Helio Kiyoshi, aby uzyskać mosiężne wykonanie "Blood, Sweat & Tears", posiadające metaliczny posmak.BTS (방탄소년단) - "Save Me" (Bambeast Remix)
Basowe nagranie Bambeast'a "Save Me" stanowi idealne połączenie pierwotnych elementów oryginału, a także świeżą melodię. Jesteśmy pewni, że będziesz w kółko odtwarzał tę piosenkę.

BTS (방탄소년단) - "DNA" (Sungshin Cover)​

Satynowy i gładki wokal Sungshin tworzy słodki cover "DNA". Piosenka nie jest pozbawiona akustycznej melodii, gwizdania i uderzeń bębna.

BTS (방탄소년단) - "DNA" (Silv3rT3ar Cover)

Elise a.k.a Silv3rT3ar dzieli się z nami pięknym, młodzieńczym coverem "DNA", który jest bardziej "rozebrany" niż u Sungshin. Słychać w nim ciepłe, domowe brzmienie, które idealnie nadaje się do przytulania osoby obok.

BTS (방탄소년단) – "Spring Day" (Ysabelle Cover)

Zróbmy sobie przerwę od "DNA" i przejdźmy do piosenki BTS "Spring Day". Ysabelle zapewnia słuchaczom piękny cover z udziałem fortepianu. Warstwy jej wokalu nakładające się na siebie sprawiają, że ten cover jest jednym z najlepszych.


source: Billboard
pl trans: Emu @crushonyou