TV Chosun: BTS podbijają AMAs. Co stoi za ich światową sławą? 171120 | CRUSHONYOU


American Music Awards- jedna z trzech najważniejszych gali rozdania nagród muzycznych w Stanach Zjednoczonych. To na niej po raz pierwszy wystąpili BTS, jako pierwszy w historii k-popowy zespół, zdobywając przy tym serca amerykańskich widzów. Dziennikarz Jung Enhyue zdradzi nam, co jest kluczem, do ich światowego sukcesu.

[relacja]

To już 45 gala AMAs.

The Chainsmokers/muzycy: „'Gwiazdy światowego formatu'- to mało powiedziane. BTS!".

Wśród niekończących się owacji ich utwór „DNA” rozbrzmiał w całej sali. Publiczność ich nagrywała, śpiewała koreańskie fragmenty utworu, czy nawet roniła łzy.

RM (BTS): „To wydarzyło się w Stanach. Nikt nie mógł tego zrozumieć. Muzyka, naprawdę przekracza bariery językowe".

BTS zakończyli udzielania wywiadów dla największych przedstawicieli różnych mediów oraz wystąpią w głównych talk show nadawanych przez trzy największe stacje telewizyjne w Stanach Zjednoczonych.Każdy z członków tego zespołu, który zadebiutował w 2013, ma zdolności w pisaniu i komponowaniu piosenek.

Ten znakomity występ jest uznawany za jeden z najlepszych, na światowym poziomie.
Mają już ponad dziesięć milionów obserwujących na Twitterze. Ich aktywność na platformach społecznościowych jest uważana za jeden z głównych czynników wpływających na ich globalną sławę.

Ha Jaekun/ krytyk: „Mimo tego, że nie posiadają zaplecza zapewnionego przez dużą wytwórnię, uczą wszystkich, że możliwym jest zyskania miana światowego artysty, dzięki zdolnościom każdego z członów,wartościowym treściom oraz współpracy z mediami".

Przewidywane jest odrodzenie się Fali Hallyu po występie BTS
.

source: Naver
ang trans: @btsarmy_salon
pl trans: MochiMon @crushonyou