RM dzieli się swoim zdenerwowaniem i podekscytowaniem w związku z AMAs, "The Ellen DeGeneres Show" i "Jimmy Kimmel Live" 171109 | CRUSHONYOU


Lider BTS, RM, mówił o odczuciach jego i innych członków zespołu w związku w ich występem na American Music Awards, a także w "Jimmy Kimmel Live" i "The Ellen DeGeneres Show".

Dziewiątego listopada Rap Monster zrobił live'a na aplikacji V Live, aby odpowiedzieć na różne pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło przyszłych występów BTS w amerykańskich programach muzycznych i talk show.

Rap Monster odpowiedział: "Jesteśmy gotowi na powrót do Ameryki z powodu tych okazji, a moi przyjaciele już się martwią. To będzie mój pierwszy raz w talk show, więc jestem naprawdę zdenerwowany, ale myślę, że powinienem pozyskiwać rady od różnych ludzi i przygotowywać się na to".
Opowiedział też o tym, jak bardzo podekscytowany był programami i ogromną popularnością w Korei. "Bardzo dobrze znam te programy i nigdy nie wyobrażałem sobie, że się w nich pojawię. Szczerze, nadal nie czuję, że to się dzieje naprawdę. Muszę trenować swój wizerunek, ale jestem bardzo zdenerwowany", powiedział.Rap Monster wspomniał, jak on i Jimin rozmawiali poprzedniej nocy o tych programach. Gdy Jimin zapytał go: "Nie czujesz się obciążony? Nie boisz się?", RM odpowiedział: "Boję się. Muszę dobrze się spisać, aby pozytywnie wpłynąć na nasz zespół."
Jimin stwierdził, że nie wie, jak się ma czuć, na co Rap Monster odpowiedział, że to w porządku i potrzebują w grupie kogoś takiego jak on, ponieważ byłoby dziwnie, gdyby cała siódemka czuła się nerwowa z powodu występów.

Rap Monster powiedział także Jiminowi, że ten ciężar powinien być położony tylko na niego, a pozostali członkowie powinni dobrze reagować, odpowiadać na pytania i dobrze tańczyć, gdy zostaną o to poproszeni.


Namjoon czuł się zdenerwowany i podekscytowany, gdy stwierdził: "Nie mogę uwierzyć, że będziemy w amerykańskich talk shows. To niewiarygodne, ale jestem szczęśliwy, że mamy możliwość zrobić coś tak niemożliwego. Naprawdę jestem szczęśliwy". Zwrócił się także do swoich międzynarodowych fanów mówiąc do nich po angielsku. Podziękował im za wszystkie szanse, jakie dają BTS i wspomniał też, że nie zasłużyli na taką chwałę. Dodał również: "Chcę oddać tę chwałę wam, ponieważ zasługujecie na nią".

Jesteście podekscytowani występami BTS w amerykańskich show?

source: Soompi
pl trans: Emu @crushonyou