"Pracujemy nad fajnymi projektami."

Steve Aoki, producent muzyki tanecznej wychodzący poza ramy gatunku, dał ARMYs nieco więcej okruszków do przeżucia, po tym jak we wrześniu potwierdził swoją kolaborację z BTS. 
“Wiem, że trochę wcześnie sie odniosłem do tej kwestii  i później newsy się rozniosły," powiedział Aoki Billboard'owi w środową noc podczas Secret Genius Awards w Los Angeles. “Nie jestem pewien jak dużo mogę powiedzieć, ale pracujemy nad fajnymi projektami." 
Mimo, iż nadal są to spekulacje to zdaje się, że współpracując z Aokim, rozwój super gwiazd K-popu w kierunku EDM będzie trwał dalej, po tym jak wcześniej tego roku połączyli siły z Andrew Taggartem z The Chainsmokers’ w utworze “Best of Me”.


Mimo, że Aoki nie zdradził wiele na temat tego czym dokładnie są te "fajne rzeczy", to DJ, producent, dyrektor wytwórni, projektant mody i ogólnie kreatywny przedsiębiorca wspomniał, że pracują nad  "wieloma rzeczami" i pochwalił  wszechstronność grupy oraz rozległe zainteresowania - zatem istnieje przypuszczenie, że ich współpraca może wykraczać poza muzykę. 
“Uwielbiam tych chłopaków. Sa geniuszami," powiedział. “Są tacy kreatywni na każdym poziomie - w tańcu, w swoim brzmieniu, stylu, flow, kreatywni muzycznie, jak również w kwestii mody. Są tworcami marki. Tworzą swoją własną markę, działają na skalę światową. Praca z takimi artystami jest czymś niesamowitym." 

źródło: Billboard
pl trans: Setsu @ crushonyou