Joy News 24 Największym osiągnięciem w 2017 roku jest pojawienie się w Billboard HOT 100 171101 | CRUSHONYOU


„Naszym największym osiągnięciem w 2017 roku było pojawienie się w notowaniu Billboard HOT 100".

„Wejście do Billboard HOT 100 było tak surrealistyczne i niesamowite. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że osiągam tak nieprawdopodobne rezultaty".

W 2017 BTS spełniło swoje marzenia. Podbili „notowanie z marzeń” Billboardu oraz zszokowali krajowy rynek muzyczny. Fani z całego świata mieli wciąż wzrok zwrócony w ich kierunku, za każdym razem, kiedy łamali kolejne rekordy. Osiągnięcia tego zespołu stały się kamieniem milowym dla historii k-popu.

BTS zajęli pierwsze miejsce w rankingu stworzonym na trzynaste urodziny Joy News - „Best K-pop Brand 2017”, który był przeglądem ponad 200 firm działających w przemyśle rozrywkowym. Jednym słowem, BTS zdominowali innych, i nie mieli przeciwko sobie żadnego rywala. BTS udowodnili siłę swoich wpływów zajmując czołowe miejsca wielu przeglądach jak na przykład: drugie miejsce w „2017 Power People in Entertainment Industry” oraz „2017 Most Powerful Artists". Znaleźli się też w zestawieniu 13 Hot People of the Year stworzonym przez dział zajmujący się rozrywką Joy News 24.

Droga, którą przeszli jest nieprawdopodobna. Jednak to, co wyróżnia się najbardziej, jest to, że ich album „Love Yourself HER” zyskał bardzo dobre rezultaty na światowym rynku muzycznym. 'DNA' znalazło się w „Billboard HOT 100". BTS zrobili to jako pierwszy koreański boysband. Utrzymywali się na liście przez cztery tygodnie, a ich najlepszym wynikiem było 67 miejsce. Co więcej, są oni jedynymi k-popowymi artystami, którzy znaleźli się w „Official UK Album Chart (14 miejsce), biją przy tym kolejne rekordy. Natomiast w Korei w ciągu trzynastu dni sprzedano ponad 1.2 mln kopii albumu, czym ustanowili nowy rekord miesięcznej sprzedaży, dzierżony do tej pory przez GOD-a i jego czwarty mini album od szesnastu lat.

Ten rekord jest jeszcze bardziej imponujący, biorąc pod uwagę ich ciągły rozwój uwarunkowany muzykalnością i zdolnościami do planowania. Zaczynając w małej wytwórni, nazywani śmieciowymi idolami, BTS stworzyli po swojemu własny rynek muzyczny wciąż poszerzając jego granice.

Solidne zaplecze i wielobarwne występy to podstawa. Septet pochwycił uwagę przez dynamiczne występy, które doprowadzają fanów na całym świecie do szaleństwa. Co więcej, zyskali sympatię fanów serią albumów, ukazujących życie młodych ludzi. Sukces BTS nie był zwykłym trafem na loterii, ale stał się możliwy dzięki ich talentowi. Z dnia na dzień rozkręcają się coraz bardziej, to, co było wczoraj nie jest już tak pociągające, jak to, co robią dzisiaj, przy czym wszyscy nie mogą doczekać się co przyniesie jutro.

BTS wysłało wiadomość dla Joy News 24, przekazując swoją ekscytację z powodu wygrania Best K-pop Brand 2017, oraz przemyślenia dotyczące tegorocznych osiągnięć.

*WYWIAD*

„Zostaliście okrzyknięci numerem jeden podczas przeglądu przeprowadzonego wewnątrz firm przemysłu rozrywkowego, aby uczcić trzynaste urodziny Joy News 24. Jak się z tym czujecie?".

Suga „Jestem niesamowicie szczęśliwy. Uważam, że mogliśmy to osiągnąć dzięki miłości fanów. Chciałbym im za to podziękować".

J-hope„Zdobywanie pierwszego miejsca zawsze jest ekscytujące, a teraz jest to aż „Best K-pop Brand". Czuję się niesamowicie dumny i szczęśliwy. Będę pracował ciężej i podążał ścieżką, którą koczę, aby rozwijać k-pop".

V„Jestem za to niezmiernie wdzięczny. Dam z siebie wszystko, aby pokazać ARMY jeszcze lepsze występy".

JinUważam, że to harmonia, jaka panuje między ARMY i BTS przyniosła ten sukces. ARMY kocham was!".

RMObecnie, nie jestem w stanie nawet porządnie podziękować, ponieważ przychodzą do nas same dobre wiadomości. Jest to dla nas wieki zaszczyt, iż tak doświadczeni ludzie wybrali właśnie nas. Oddamy się naszej pracy, aby pokazać, że to jest nasz tytuł".JungkookJestem naprawdę wdzięczny i zaszczycony. Jako zdobywcy tego tytułu postaramy się dawać jeszcze lepsze występy".

JiminJest to osiągnięcie, o którym nawet nie myślałem. Zaszczytem jest, że rozpoznawalność BTS jest tak duża".

W 2017 osiągnęliście naprawdę wiele (wejście na cztery tygodnie do Billboard HOT 100, 1.2 mln sprzedanych płyt etc.) Co uważacie za wasze największe osiągnięcie?”.

SugaWejście do Billboard HOT 100 było naprawdę surrealistyczne i ekscytujące".

J-hope:Cieszę się, że zdobywamy tak oszałamiające rezultaty. Uważam, że właśnie to, jest naszym największym osiągnięciem".

V„ Jest nim notowanie Billboard HOT 100".

Jin„ Najważniejsze osiągnięcie, jest oczywiście ważne, ale osobiście uwielbiam wszystko, co ARMY-s robią dla nas. Jestem wtedy szczęśliwy".

RM„Tym specjalnym jest osiągnięcie upragnionego wejścia do Billboard HOT 100 na cztery tygodnie z koreańskim utworem. Zajęcie dziewiędziesiątego miejsca w UK Single Chart było również niesamowite".

Jungkook:„ Kiedy ludzie mieszkający blisko, czy daleko obdarzają nas ogromem miłości i wsparcia, w chwili kiedy słuchają koreańskiej muzyki".

Jimin:„Relacja z fanami i ta między członkami zespołu, ponieważ dzięki temu znamy się bardzo dobrze i mogliśmy tyle osiągnąć".

„Wejście do Billboard HOT 100 stało się rzeczywistością, która była celem dla tego albumu. Jakie towarzyszą wam odczucia, kiedy osiągacie cele jeden po drugim?".

SugaJest to możliwe tylko za sprawą fanów. Jestem wdzięczny i kocham ich za to".

J-hope: „To jest naprawdę niesamowite. Jak już mówiliśmy, nie mogę w to uwierzyć. Czuję też w pewnym stopniu spełnienie. Jest to spowodowane tym, że naprawdę ciężko pracowaliśmy, aby to osiągnąć".

V:„Czuje się wspaniale, tak jakbym wciąż śnił. Chcę również stworzyć ścieżkę, którą przejdę razem z ARMY".

Jin: „Chcę po prostu iść razem na przód, doceniając ludzi, którzy nas kochają".

RM: „Ciągle sobie powtarzam „żeby nie oczekiwać zbyt wiele”, ale koniec końców to robię. Staram się jednak pamiętać, że jest wiele ludzi, którzy nas wspierają, dlatego staram się rozwijać. Stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej, zachowując w pamięci wszystko, co pozwoliło się nam tu znaleźć".

Jungkook„Wierzę, że otrzymujemy tyle miłości i szczęścia na ile zasługujemy. Wraz z rozwojem całego zespołu, ważny jest też nasz indywidualny rozwój.

Jimin: Mówiąc szczerze, osiąganie kolejnych osiągnięć za każdym razem mnie zaskakuje i czasami wprawia mnie w zakłopotanie. Oczywiście jest to możliwe tylko i wyłącznie za sprawą miłości naszych fanów. Dlatego też chcę być coraz lepszy i zastanawiam się ile jeszcze osiągniemy".

„Jesteście nowymi wzorami do naśladowanie w k-popie oraz stanowicie centrum fali hallyu. Album „Love Yourself HER” otrzymał niewyobrażalną ilość dobrych opinii z całego świata i z pewnością zapisze się w historii k-popu. Co jest waszym „DNA” na sukces?".

Suga: „Więź, która nas łączy. Miłość i zaufanie między nami jest tego dużą częścią".

J-hope:„Myślę, że wysiłek, pasja i stabilność. Zawsze dajemy z siebie wszystko, oddajemy się temu, co robimy i trzymamy wszystko w stabilnym porządku. Uważam, że te trzy elementy stanowią podstawę naszego sukcesu".

V „Ta chemia między członkami zespołu i ARMYs na całym świecie".

Jin„Miłość. Zawsze myślę, że możemy zrobić wszystko dzięki miłości ARMYs".

RMCała krew, pot i łzy wraz z wielkim sercem naszych fanów".

JungkookWysiłek, rozwój, chęć pokazywania naszych kolejnych odsłon fanom oraz szczerość".

Jimin: "DNA ARMYs".

„ Już niebawem koniec 2017, czy macie jakieś wiadomości, które chcielibyście przekazać Joy News 24 oraz fanom?".

Suga:„Będzie jeszcze wiele ekscytujących rzeczy. Nie zawiedziecie się".

J-hope„Wciąż będziemy dawać świetne występy i tworzyć dobrą muzykę. Dziękuję. Gdziekolwiek się nie znajdziemy tam zawsze są dobre wieści".

V„Nigdy się nie zmęczę i wciąż będę dawał z siebie wszystko podczas występów. Proszę, wspierajcie nas".


Jin:„Mam nadzieję, że zawsze będziecie szczęśliwi i zdrowi. Członkowie zespołu, fani, wszyscy!"

RM„Wierzę, że niebawem usłyszymy dobre wieści. Na prawdę, będziemy dawać coraz lepsze występy".

Jungkook„Z mijającym czasem, też dorastamy. Jest to możliwe dzięki waszej miłości. Powinniśmy prezentować większe i lepsze występy, które będą na odpowiednim poziomie. Oczywiście, niebawem pojawią się ekscytujące wiadomości".

Jimin„Do końca roku wciąż pozostało wiele czasu. Wciąż mam nadzieję na przeżycie czegoś niezapomnianego. Wszyscy, którzy nas wspierają i kochają- dziękuję, kocham was".source: NAVER
eng trans: @BTSARMY_Salon
pl trans: MochiMon @crushonyou