Zuho z SF9 dostaje wskazówki od jednej z  osób, które uważa za wzory do naśladowania, Sugi z BTS!
Zuho jest raperem młodej grupy SF9 z wytwórni FNC Entertainment i często wyraża swój podziw w stosunku do BTS, jak również nazywa ich celebrytami, z którymi chciałby się zaprzyjaźnić. 
Po tym jak 21. października Zuho wspomniał w programie radiowym, że rozmawiał z Sugą, następnego dnia w trakcjie VLive fani poprosili go o nieco więcej informacji na temat jego relacji z Sugą.
“Daje mi wiele rad i wsparcia, więcej niż ktokolwiek inny," odpowiedział Zuho. "Więc staram się go naśladować. Nie ważne co się dzieje, on zawsze nade mną czuwa. Naprawdę bardzo mi pomógł." 


“Jest tak wiele rzeczy, o które chcę go zapytać, ponieważ jest takim dobrym teściarzem," powiedział. Ze śmiechem dodał, "To dlatego zawsze staram się za nim podążać. Jest bardziej doświadczonym artystą, którego bardzo lubię. Jest jednym z moich wzorów do naśladowania."  
Podobnie jak Suga, Zuho bierze udział w komponowaniu i pisaniu tekstów piosenek na albumy grupy, ostatnio na najnowszy mini album "Knights of the Sun" z tytułową piosenką "O sole mio."

Źródło: Soompi
pl trans: Setsu @ crushonyou