Wings Tour in Japan Special Edition (Osaka, Kyocera Dome) - własnoręcznie napisane listy 171014 | CRUSHONYOU

JIN

ARMYs, dobrze sie bawicie? My bawimy się świetnie dzięki Wam wszystkim. Przygotowania do tego koncertu minęły radośnie i również teraz stojąc na scenie, cieszymy się. Tak wiele ARMY bomb rozświetla teraz to miejsce, moje serce też promienieje. Proszę, zawsze rozjaśniajcie me serce. (dop. tł. autor postu z nagraniem z vcr nie mógł rozczytać dalszego tekstu, więc jest niekompletny) 

TAEHYUNG


Cześć wszystkim, tutaj bwi bwi bwi, V! Dziękuję, że zawsze na nas czekacie i niezmiennie darzycie nas miłością! Również i tym razem, poprzez świetny występ chcemy uszczęśliwić wszystkie ARMYs. Postanowiłem, że od teraz bedę się więcej uśmiechał niż płakał. Moim zdaniem, ciągle nie jestem wystarczająco dobry w pewnych kwestiach, ale dzięki Waszej ciepłej miłości, która daje mi siłę, będę się dalej rozwijał, proszę wspierajcie i darzcie mnie miłością również w przyszłości! Dziękuję ARMYs! Ponadto pokażemy Wam nasze występy-niespodzianki. Będziecie się bawić do samego końca, mam rację?

HOSEOK

ARMYs, jeśli spytacie mnie, co jest moim największym szcześciem w życiu, to właśnie stanie na tej scenie i otrzymywanie wsparcia od każdego z Was. Jako piosenkarz, dzięki Wam mogłem stać się dumny z tego kim jestem i chcę stać się jeszcze lepszym piosenkarzem w przyszłości. Dziękuję, że jesteście wielkim promieniem słońca w moim życiu. Japońscy fani! Zawsze to powtarzam, ale dziękuję, że obserwujecie nas i  wspieracie. Stanę się artystą z którego będziecie mogli być dumni, kocham Was. Wrócimy tu ponownie, już wkrótce!JUNGKOOK


Cześć ARMYs, tu Jungkook. Minęły juz 3 lata odkąd się spotkaliśmy. Czuję, jakbyśmy dopiero wczoraj przylecieli do Japonii na nasz koncert. Ilość ARMYs i ARMY bomb stopniowo wzrasta. Tak bardzo lśnią a my mogliśmy być na koncercie w takim miejscu. Ilekroć widzę ARMYs, moje serce rozrasta się jak balon. Naprawdę się cieszę i czuję tę radość cały czas! Dziękuję! Bedę się dalej rozwijał!

JIMIN

Do ARMYs. ARMYs, które sprawiły, że możliwe było, aby BTS stało się BTS. ARMYs, które pozwoliły nam marzyć, kiedy na Was patrzę, pierwsze co przychodzi mi na myśl to piękne gwiazdy. ARMYs, którym chcę pokazywać tylko piękne rzeczy i pozwalać słuchać dobrych piosenek. Tęsknię i tęsknię za wami. ARMYs, które pozwalają mi czuć się szczęśliwym. ARMYs, które kochają mnie najbardziej. Dziękuję. W przyszłości, to ja sprawię, że będziecie szczęśliwi.

NAMJOON

Nareszcie, jesteśmy w Dome! Choć zajęło to trochę czasu, dziękuję, że zaszliście z nami aż tutaj. Każdy z Was teraz jest razem z nami w historycznym dla nas momencie. I wierzę, że będąc razem dzielimy ze sobą część swojego życia i historii. Nasze piosenki, występy taneczne czy też wiadomości, które Wam wysyłamy, jeśli dodadzą wam otuchy i sprawią radość, to wystarczy. Dziękuję, że daliście nam ten zaszczyt. To jest prezent od Was wszystkich. ARMY!

YOONGI

Dziękuję ARMYs, które zamieniły pustynię w ocean. Będę pracował ciężej, aby nie pozwolić mu wyschnąć. Dziękuję. Każdego dnia bałem się i zamartwiałem. Ale wszystko znika, kiedy was spotykam. Dziękuję, że sprawiacie iż jestem szczęśliwy każdego dnia. Razem wznośmy się jeszcze wyżej. Będziemy takim BTS, które zawsze jest miejscem bliskim dla ARMYs. Wrócimy już wkrótce, kocham Was - Suga

Koniec.
Tak pomyśleliście, co nie?

źródło: BTSR_ 613 
ang trans. @ jeongmilk
pl trans: Setsu @ crushonyou