"Ha Jiwon aktorskim mentorem dla V?" 171007 | CRUSHONYOU

Aktorzy dobrowolnie stają się mentorami dla różnych idoli. Prywatne spotkania, wspólne rozdania nagród i praca, pokazują między nimi przyjaźń pomimo dużej różnicy wieku. Dla przykładu Ha Jiwon i V, oraz Hyunbin i Yoona. Młodsi dostają rady od starszych aktorów, które pomagają im zrozumieć na przykład daną scenę filmową. Aktorzy dobrowolnie nazywają się fanami piosenkarzy i udzielają im rad związanych z aktorstwem.

Ha Jiwon i V pokazali swą ogromną przyjaźń, mimo że jest między nimi aż siedemnaście lat różnicy. Ha nie tak dawno dodała zdjęcie z V na swojego instagrama, pod którym napisała: "Rozmawiamy o pracy i fotografii. Nie wiem, kiedy ten czas tak szybko minął~ 'DNA' BTS stało się jeszcze fajniejsze~" . Jiwon wzięła również udział w przekazywaniu wspierających wiadomości na zimowych igrzyskach olimpijskich 2018 w Pyeongchang i wybrała V jako następnego zawodnika.

Nie pracowali oni razem, lecz szybko znaleźli wspólny język z powodu podobnych zainteresowań: fotografii. W dodatku Ha dawała różne rady Taehyungowi, który również pracował jako aktor. Agencja Jiwon mówi: "Spotkali się zeszłego roku na gali MAMA. Ha przekazywała wtedy nagrodę dla BTS. Z powodu jej sesji zdjęciowej, Ha nie była w stanie być na ich koncercie, lecz spotkali się, gdy mieli wolny czas."

source: Sportbiz
eng trans: jiminishell
pl trans: Emu @crushonyou