Nawet bardziej niż psychodeliczna, wizualna opowieść pionierów K-popu bazuje na tożsamości członkow zespołu, ich preferencjach i stylach. 

K-popowa grupa BTS wydała kilka tygodni temu swój piąty mini-album Love Yourself 'Her,' a utwór  "DNA" jest wizualnie dożylny, zgodnie z przeznaczeniem, tak samo jak taniec i barwna graficznie narracja oraz występ osnuty diagramami. Kuszące zestawienie z PSY i Wonder Girls,"DNA" i BTS przebili się do głównego nurtu. 

Teledysk "DNA" został opublikowany na YouTube 18. września i obecnie ma ponad 80 milionów wyświetleń. 

Z miejsca 85. na tygodniowej liście publikującej wyniki do 7. października, hit od BTS wskoczył na miejsce 67. listy z wynikami na okres do 14. października. "DNA" jest aktualnie najwyżej znajdujacym się tytułemn a Billboard Hot 100, należącym do artysty bądź zespołu K-popowego. W 2009 roku Wonder Girls zdobyły miejsce 76. z utworem "Nobody". Big Hit Entertainment, ekipa kreatywna grupy, wyjaśnili Billboardowi jak spełnianie indywidualności każdego z siedmiu członków grupy pomaga w wyrażaniu wyjątkowych historii, używając ich osobistego stylu i wrodzonego talentu. To łączy grupę razem, reprezentując BTS jako imponującą współpracę pomiędzy różnymi i pełnymi energii młodymi mężczyznami, pełnymi pasji w piosence. Z tak silną kombinacją, ciężko powiedzieć jak wysoko BTS zajdzie na listach. 
Źródło: Grammy Awards
pl trans: Setsu @ crushonyou