Nowy album BTS "Love Yourself 'HER'" już dostępny - collab z The Chainsmokers i więcej 170918 | CRUSHONYOU

BTS właśnie wydali najnowszy mini album "Love Yourself 'Her'", który jest wypełniony samymi hitami. Posłuchaj ich sam, ale najpierw upewnij się, że jesteś bezpieczny przed upadkiem!

W końcu nastał 18 września a nowa EP-ka jest wszystkim o czym śniliśmy. Od niesamowitej kolaboracji z The Chainsmokers, po skit honorującym galę Billboard Music Awards - popadliśmy w totalną obsesję! Album zawiera tylko dziewięć utworów, ale od pierwszego przesłuchania, chcemy do nich tańczyć, więc wiemy, że i wy je pokochacie! Upewnijcie się, że daliście nam znać co o nim sądzicie (stream poniżej).

Jin, Suga, J-hope, Rap Monster, Jimin, V i Jungkook, to imiona, z którymi trzeba się obecnie liczyć, a ich mieszanka stylu EDM, rapu, klasycznej ballady zdobywa serca od samego początku. Dzięki najnowszemu albumowi, jasnym jest, że będzie o nich głośno przez długi, bardzo długi czas. Oczywiście, kolaboracja z gwiazdami, takimi jak The Chainsmokers z pewnością pomoże im zdobyć status międzynarodowej gwiazdy, a my już nie możemy doczekać się co w tedy nam zaserwują. "Love Yourself 'Her'" jest kolejną płytą, którą chłopaki dodają do swojej obszernej dyskografii. Ich pierwszy studyjny album "Dark and Wild" rozpoczął ich prawdziwą drogę na szczyt w 2014 roku, a od czasu, kiedy ich album "Wings" (2016r) został wydany w formie repackage w lutym 2017 roku, niesamowicie szybko zyskali status K-popowych gwiazd. "Wake Up" (2014) oraz "Youth" (2016) też mają miano bestsellerów, a według doniesień "Love Yourself 'Her'" przekroczyła milion sprzedanych kopii podczas samej przedsprzedaży. 

Kiedy już ją mamy (płytę), miejmy nadzieję, że trasa, podczas której wykonają najnowsze piosenki, będzie niebawem ogłoszona. Chłopcy są w trakcie planowa kolejnej trasy po amerykańskich stadionach, a my będziemy czuwać nad wszystkimi informacjami. 

source: HollywoodLife
pl trans: MochiMon @crushonyou