BTS, niepokonany ostatnimi czasy trend, powraca. Z preorderami przekraczającymi milion kopii, kolaboracją z The Chainsmokers a nawet niezależnym specjalnym “Comeback Show” na MNET, comeback BTS zapowiada się na ich najlepszy jak do tej pory. BTS powrócą na scenę muzyczną z nowym albumem ‘LOVE YOURSELF 承 Her’ 18. września o godz. 18:00 (11:00 w Polsce). To wydawnictwo wyznacza siedem miesięcy od ich ostatniego albumu ‘WINGS A Supplementary Story: You Never Walk Alone’ wydanego w lutym.


LOVE YOURSELF 承 Her’ jest pierwszym albumem w nowej serii BTS “LOVE YOURSELF”, a ciekawość i oczekiwania fanów są bardzo duże. LOVE YOURSELF Highlight reel, na które składa się 起 (Wprowadzenie), 承 (Rozwinięcie), 轉 (Zwrot Akcji) i 結 (Zakończenie/Wniosek) niosło przekaz młodych osób zdających sobie sprawę, że pokochanie siebie jest  punktem wyjścia dla pozostałych form miłości.


Album, który zostanie wydany w 4 różnych wersjach zawiera ukryty utwór wyprodukowany przez Rap Monstera. Tytułowa piosenka ‘DNA’ wyrażająca świeże i pełne ducha uczucie zakochanych młodych ludzi pozostaje nadal w stylu BTS, jednak prezentuje ulepszone brzmienie, które różni się od standardowego koloru zespołu. Wygląda na to, że BTS, którzy pobili różne rekordy przygotowują się do swojego największego świętowania wydając właśnie ten album.
BTS powrócą ze wsparciem The Chainsmokers, grupy która zawładnęła muzycznymi listami na całym świecie. Temat, który zgarnął uwagę społeczności czyli utwór BTS ‘Best of me’ w kolaboracji z The Chainsmokers znajdzie sie na najnowszym albumie. Po spotkaniu The Chainsmoekrs na Billboard Music Awards, obydwie grupy wymienili się swoimi albumami uważnie dzieląc muzyczne sentymenty.


Aby przypomnieć o swoim gwałtownie rosnącym statusie, BTS będą mieli swój comebackowy występ na kanale MNET. 21. września o godzinie 21:00 (13:00 w Polsce) na MNET pojawi się na żywo “BTS Comeback Show”, specjalny występ dla BTS i ich fanów z całego świata. Po raz pierwszy zobaczymy występ z nową piosenką z albumu. Skupia to również uwagę na nowych rekordach, które BTS mogą osiągnąć. Oceniając po ilości albumów sprzedanych w preorderze itd., dzięki temu comebackowi BTS mogą pobić nowe rekordy.  Preordery 'LOVE YOURSELF 承 Her' osiagnęły rekordową liczbę miliona kopii. Przekroczyło to poprzedni redkord preorderów z albumem 'WINGS' o conajmniej 350 tysięcy kopii. 'WINGS', który otrzymał dużo miłości z całego świata, gdy został wydany w lutym osiagnął w przedsprzedaży ilość 700 tysięcy kopii. Preordery 'LOVE YOURSELF 承 Her' wydają się wzrosnąć, jeśli weźmie sie także pod uwagę zamówienia zza granicy.


BTS zadebiutowali w 2013 roku z “No More dream” i zyskali popularność dzięki utworom, które przekazywały historie nastolatków. W 2015 roku, HYYH utwierdziło ich status jako topowej grupy, gdy seria kolejno sprzedała się w ponad milionie kopii, zyskując popularność w Azji. BTS osiagnęli także różne rekordy na listach US Billboard. Na liście Billboard 200 'HYYH pt.2' zajęło 171. miejsce, Young Forever 107. miejsce a WINGS 26. miejsce. Historia k-popu zapisała się dalej, gdy BTS wygrali nagrodę ‘Top Social Artist’ na BMA 2017. BTS są rozpoznawani jako jedna z najbardziej dopracowanych grupa w Korei, zdeterminowana przez ich silną muzykalność i występy sceniczne, silny fandom i atrakcyjność dla masowego społeczeństwa. Z fanami nie tylko lokalnymi ale również międzynarodowymi, zostali uznani za reprezentatywnych artystów z Azji za swoją chodliwość, potencjalnie otwierając dalej dwrzi dla K-popu. Jak wyżej, oto powód dlaczego nie możemy nic poradzić, a jedynie wyczekiwać comebacku BTS.

źródło: Naver
pl trans: Setsu @ crushonyou