(fragment teaseru)

 BTS ujawnia pierwszą zapowiedź nowego singla 'DNA' 170914 | CRUSHONYOU


K-popopowy zespół BTS doprowadza swoje ukochane ARMY do szaleństwa nadchodzącym albumem „Love Yourself 'HER'”. Na domiar wszystkiego opublikowali teaser teledysku do najnowszego singla.

W czwartek (14.09) udostępniono trwający minutę filmik z ich nową piosenką 'DNA'. Klip zawiera chwytliwą zapowiedź kawałka i pozwala rzucić okiem na towarzyszącą mu choreografię.

Teaser rozpoczyna się niedbale gwiżdżącym Jungkookiem w stylu 'kill em with kindness'*, który dołącza do reszty zespołu i spogląda prosto w kamerę. W tej chwili rozpoczyna się energiczny beat.

Septet zaprezentował kilka sekund shuffle dance, który będzie wpleciony w występ do DNA.
Filmik oferuje nam również możliwość zerknięcia na styl chłopaków w tej erze. Wystrojeni w niedbałe, luźne stroje, które współgrają z wyglądem albumu (biały z dodatkiem tęczowych odcieni) zobaczyliśmy wczoraj, kiedy to zwycięzcy BBMAs ujawnili listę utworów.

Teaser do 'DNA' jest najnowszym z pośród wielu zdjęć i filmików opublikowanych jako część promocji poprzedzającej wydanie albumu 18 września. W skład tworzących album piosenek wchodzą: współtworzona z Andrew Taggartem (The Chainsmokers) 'Best of Me' czy utwór o nazwie 'Skit: Billboard Music Awards Speech' odnoszący się do wygranej zespołu podczas BBMAs w maju. Niewiele wiadomo na temat produkcji albumu lub kierunku muzycznego, jednak fani domyślają się, że 'DNA' nie odnosi się tylko do kwasu deoksyrybonukleinowego, który jest podstawowym budulcem życia, ale również jest to slangowe wyrażenie używane , które oznacza „ Did Not Answer” **.

Love Yourself 'Her'” jest pierwszą wydaną płytą, która rozpoczyna nową erę Love Yourself i została ujawniona w zeszłym miesiącu.

Jako najwyżej notowany k-popowy zespół w rankingu Billboard 200, BTS odnieśli sukces na skalę światową i mają niesamowicie poparcie w social mediach. W maju tego roku zabrali ze sobą do domu nagrodę Top Social Artist, pokonując artystów takich jak Justin Bieber i Selena Gomez.

*Odniesienie do piosenki Seleny Gomez 'Kill em with kindness'
**DNA - Did Not Answer - Nie Odpowiedział ( zostawiłam oryginalny tekst, ponieważ ma on więcej sensu niż przetłumaczony)
Teaser 'DNA' można zobaczyć TUTAJ 

source Billboard
pl trans MochiMon @crushonyou