Pozostał niecały tydzień do wydania nowego albumu, więc k-popowy zespół ujawnił listę utworów „Love Yourself 'HER'”, a jeden z nich zawiera wyraźne odwołanie do Billboard Music Awards.
We wtorek, (12.09) septet udostępnił, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wizualizację listy piosenek. Składający się z dziewięciu utworów, w tym 'Best of Me' współtworzony z Andrew Taggartem (The Chainsmokers) i wstawki -skitu zatytułowanego 'Billboard Music Awards Speech', odnoszącego się do majowej mowy akceptacyjnej Rap Monstera, kiedy zespół otrzymał nagrodę Top Social Artist podczas gali BBMAs.Po pokonaniu artystów, takich jak Justin Bieber czy Selena Gomez, BTS zdobyli nagrodę 21 maja dziękując wszystkim fanom za wsparcie. To właśnie podczas tej przemowy, Rap Monster poprosił fanów o „kochanie samych siebie”, co mogło być aluzją do nowej serii.
Tak jak przewidywano, po układzie poprzednich albumów. „Love Yourself 'HER'” składa się z intra, outra i skitu pomiędzy utworami. Lista rozpoczyna się 'Intro: Serendipity', które zostało ujawnione w zeszłym tygodniu, jako zapowiedź comebacku, kolejnymi utworami są: 'DNA', 'Best of Me', '보조개' (nieoficjalne tłumaczenie 'Dimples'), 'Pied Piper', 'Skit: Billboard Music Awards Speech', 'Mic Drop', '고민보다 Go' ( nieoficjalne tłumaczenie 'Go Before Worries') i 'Outro: Her'.

„Love Yourself 'Her'” jest jak się oczekuje, pierwszym z serii, podobnej do innych tematycznych er grupy. Następuje ona po erze 'Wings', dzięki której BTS stało się najwyżej notowaną grupą k-popową w rankingu Billboard 200 oraz jako pierwsi koreańscy artyści (grupa) otrzymali BBMA.
Przed oficjalnym wydaniem 18 września 'HER' została zamówiona ponad 1,05 miliona razy podczas przedsprzedaży, według kierownictwa BigHit Entertainment. Album zostanie wydany w czterech wersjach, L, O, V i E.

Na kilka godzin przed ujawnieniem listy, BTS wystąpiło podczas koncertu The Chainsmokres w Seulu, mimo wciąż trwających kontrowersji w związku z upublicznieniem przez Amerykanina rasistowskiego nagrania, podczas trasy w Azji.

source: Billboard
pl trans: MochiMon @crushonyou