Kolaboracja artystów w piosence „Best of Me”

Królujący w światowych listach – The Chainsmokers, dołączyli do BTS podczas pracy nad nowym albumem, chcąc pokazać siłę wsparcia z całego świata.
Współpracowali razem podczas tworzenia „ Best of me”, piosenki, która znajdzie się w najnowszym mini albumie 'Love Yourself 'Her'' .
Andrew Taggart ( jeden z The Chainsmokers) oraz raperzy (BTS) brali udział w tworzeniu kawałka, który jest utrzymany w klimacie EDM, reprezentującym unikatowo delikatne i liryczne brzmienie połączone z energią.
Kolaboracja była możliwa za sprawą duetu muzyków, którzy zaproponowali spotkanie, oraz zaprosili zespół na swoją próbę, przed BBMA w maju tego roku.
Zaraz po tym, artyści rozpoczęli ciągłą komunikację za pośrednictwem muzyki, przez wymianę prac, realizując przez to wspólny utwór 'Best of Me'.
Oczekiwania związane ze zbliżającym się wielkimi krokami albumem nieustannie rosną, jako że informacja o współpracy ze światowej sławy artystami została poprzedzona trailerem Jimina oraz czterema wersjami zdjęć z photobooków.
The Chainsmokers dadzą koncerty w Busan i Seulu 11 i 12 września.

NAJLEPSZE KOMENTARZE

+130 „O boziu Tak bardzo nie mogę doczekać się tego nowego albumu”

+107 „Ta szalona grupa God-tan*. Jestem w szoku. Oni na serio staną się światowymi gwiazdami. ciarki Już nie mogę się doczekać. Lol”

+107 „Nie mogę się doczekać <3”

+103 „Szaleństwo! Czy to jest realne??”

+93 „Małymi kroczkami, tym jednym zaplanujmy więcej”


*gra słowna z nazwą zespołu – Bangtan. Z kuloodpornych zrobili się boscy (hehehe)

source: naver via jiminishell
pl trans: MochiMon @crushonyou