Jimin (BTS) ujawnia zwiastun comebacku.
Obecnie znajduje się na pierwszym miejscu w światowych trendach.

Ujawniona zapowiedź comebacku BTS z Jiminem znajduje się na pierwszym miejscu w światowych trendach 170905 | CRUSHONYOU


Zespół rozpoczął wielkie odliczanie przed ukazaniem się zapowiedzi comebacku.
„Serendipity”- trailer comebacku „Love Yourself 'Her'” został zaprezentowany na oficjalnym kanale na YouTube o północy. (czasu koreańskiego)
Jimin pojawia się wraz z nowym intro do albumu. Tworząc tajemniczy/mistyczny klimat przemieszcza się po różnych miejscach, jak na przykład: nasłonecznionym pokoju z łóżkiem, przestrzeni kosmicznej czy rozgwieżdżonym niebie.
Ukazując wiele talentów, Jimin jest pierwszym z wokalistów zespołu, który uczestniczy w tworzeniu intra, ponieważ do tej pory to raperzy byli za to odpowiedzialni.
„Serendipity” jest spokojnym kawałkiem, do którego tekst był współtworzony z Rap Mosterem. Rayn Michael Djan Jr., który skomponował „Save Me” znajdujące się w albumie „The Most Beautiful Moment in Life: Young Forever”,napisał utwór.
Stonowany i tajemniczy głos Jimina w połączeniu z niezwykłymi słowami piosenki („blue mold*, calico cat**) w nieprawdopodobny sposób ukazują tytuł „Serendipity”, który oznacza szczęśliwy zbieg okoliczności.
Po tym, jak opublikowano intro, 'Serendipity znajdowała się na pierwszym miejscu w Naver oraz światowych trendach Twittera. Równocześnie i w kraju, i za granicą wykazano ogromne zainteresowanie zbliżającym się comebackie BTS.
Mini album „Love Yourself 'Her'” zostanie wydany 18 września.


KOMENTARZE

+1380 „ Na serio nigdy w życiu nie słyszałam, żeby słowa „just” i „mold” brzmiały tak pięknie w całym moim życiu. Lol, Jego głos, czy nawet akcent brzmią tak wyrafinowanie i niepowtarzalnie”.

+1131 „ Ta piosenka to bomba, teledysk jest taki piękny TT szlocham oglądając go w całości TT”

+1052 „ Jego głos to szaleństwo TTTTTTTT ten kawałek jest niesamowity”.

+976 „ Kiedy raz usłyszysz głos Jimina, to będzie ci to siedzieć w głowie”.

+547 „ Ten dźwięk jest taki nowoczesny... brzmi jak zagraniczny pop... Wyczucie Bang Pdnim-a znowu punktuje, oczywiście melodia w trailerze... Jest po prostu niesamowita. Bez względu na to, że to jest legendarne, twoja strata, jeśli nie posłuchasz tej piosenki”.    +305 „Pierwsza piosenka, a już na takim poziomie. Liczba sprzedanych albumów wzrośnie. Jimin i jego żółty kocyk sprawia, że chcę go porwać. „Blue mold” „Calico cat” „Perhaps love is a miracle***”... takie cudowne... ”.

+300 „Jimin ma niesamowity głos, którego nie da się podrobić. Niesamowite. Ta piosenka jest świetna.”

+256 „*usatysfakcjonowana* Ten trailer świetnie ukazał urok Jimina! Jestem tak podekscytowana!”


*Blue Mold- Penicylina
**Calico cat- szylkret ( kot o potrójnym umaszczeniu)
*** „perhaps love is a miracle” – być może miłość to cud (fragment tekstu piosenki)

source: NAVER
eng trans: Jiminishell
pl trans: MochiMon @crushonyou