„Era BTS, to już się zaczęło”.

Rozpoczęła się era BTS! 170904 | CRUSHONYOU

„Teraz, to jest wasz czas” Te słowa skierował do BTS Seo Taji, nazywany 'Przedstawicielem  Kultury'. Jako juniorzy wśród artystów, BTS wystąpiło 2 września razem z Seo Taji podczas jubileuszowego koncertu z okazji 25-cio lecia działalności artysty .
Będąc docenionymi przed ikonę pokolenia, BTS z przytupem rozpoczęło swoją własną erę. Dowodzą tego przez pokonywanie kolejnych rekordów swoim nadchodzącym albumem.

#
    1. miliona zamówień w przedsprzedaży wyłącznie dla najnowszego albumu... Podwajają ilość sprzedanych albumów w ciągu roku.

Mini album BTS „Love Yourself 'Her'” przekroczył 1.05 miliona zamówień w przedsprzedaży. Jest to liczba kupionych kopii z okresu od 25 do 31 sierpnia. Te dane dotyczą tylko sprzedawców hurtowych oraz detalicznych, zatem liczba wzrośnie pod dodaniu zagranicznych zamówień.
Przekraczając milion sprzedanych albumów, tylko podczas przedsprzedaży, biją swoje rekordy od czasu debiutu. Obecnie zamówienia 'Her' są o 350 tysięcy większe niż 'YNWA'(700 tysięcy sprzedanych kopii w przedsprzedaży). Zeszłoroczny album 'Wings' zanotował rekordowe pół miliona zamówień przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży, bijąc tym samym ich rekord. W niesamowitym stylu BTS podwoiło sprzedaż albumu w rok.

#

Pierwszy stadionowy koncert w Japonii od czasu debiutu.... Następuje po Gocheok Dome w Korei.

Po nowego albumu, BTS da swój pierwszy koncert na stadionie w Japonii. 14 i 15 października odbędzie się „ 2017 Live Trylogy Episode III The Wings Tour In Japan – Sprecial Edition” w Kyocera Dome w Osace.BTS systematycznie spotykało się z fanami na całym świecie podczas trasy koncertowej. Japońska edycjia „Wings Tour” przyciągnęła 145 000 fanów z sześciu miast od końca maja do początku lipca. Przed tym, zajęli 11 miejsce w Półrocznym Rankingu Singli Oricon 2017 z Blood, Sweat & Tears z ilością 257 621 kopii. Byli jedynymi koreańskimi wykonawcami znajdującymi się w „Top 20”
Dzięki wsparciu w końcu przestąpią próg Kyocera Dome, który jest nazywanym przez artystów 'sceną marzeń'. Wszyscy zwracają uwagę na to, czy BTS wystąpią na Pięciu Stadionach Japonii ( 5 Domes Tour) w Tokio, Nagoi, Sapporo i Fukuoce zaczynając od Kyocera Dome w Osace.
Po tym koncercie od 8 do 10 grudnia dadzą koncerty wieńczące ich trasę w seulskim Gocheok Dome.

#

Najlepiej sprzedający się album na amerykańskim Amazonie... Po raz pierwszy koreańskiego artysty.
Po Azji BTS zaczynają rozbudzać emocje w Ameryce. Amazon działający w Stanach 29 sierpnia rozpoczął akceptować zamówienia nowego albumu zespołu z przedsprzedaży. Jest to pierwszy raz, kiedy Amazon oficjalnie sprzedaje album koreańskiego artysty. Co więcej, w ciągu trzech godzin stali się numerem jeden w liczbie sprzedawanych płyt, co ukazuje ich światową popularność.
BTS zyskali światowe zainteresowanie dzięki wygranej w kategorii Top Social Artist podczas gali BBMA w maju tego roku. Fakt, iż zdetronizowali Justina Biebera, który zdobywał tę nagrodę nieprzerwanie od sześciu lat jeszcze bardziej zwrócił na nich uwagę. Utrzymują również rekord posiadania czterech albumów z rzędu na „Billboard 200”. Oczywiście wyczekujemy na następne światowe rekordy.
'Her' jest pierwszym albumem BTS z serii „Love Yourself”, która będzie kontynuowana również w następnym roku. Ukazuje ona młodych ludzi, którzy się zakochują. Członkowie zespołu także pokazali swoje zdolności przez pomoc w tworzeniu albumu. Oczekuje się więcej dojrzałej muzyki od BTS podobnie jak od ich nagrań.


Najlepsze komentarze

+239 „Świetne uczucie – sięgajcie coraz wyżej BTS- osiągnijmy 1M w pierwszym tygodniu”.

+219 „Październik 2016 'Wings' – 0.75M ( najlepiej sprzedający się album w 2016)/ 'YNWA' tylko w lutym 713 063 sprzedanych albumów. Sprawdźcie Gaon. Daję fakty dla ludzi żyjących złudzeniami, którzy myślą, że to tylko dla przedsprzedaży, a nie faktycznej sprzedaży. Liczba nowych fanów ciągle rośnie podczas czasu bez promocji, oficjalne fancafe ma ponad 600 tysięcy członków. Kłamstwem jest, że tylko nieliczni fani kupują albumy”.

+179 „Wow – mój depresyjny nastrój zniknął- zawsze wspierajmy BTS ^^”.

+57 „Krok po kroku... bez przekrętów, pięli się, znosząc wiele trudności przez cztery lata. Może przez to są wciąż skromni i energiczni TT tak cenni TT

+56 „Najbardziej poruszające jest to, że to jest to, co tworzyli od podstaw pośród wielu trudności. Jestem z was tak dumny/a moi piosenkarze. Ten nadchodzący mini album powinien stać się kolejnym kamieniem milowym waszego sukcesu”.

+50 „Zastanawiam się, jak daleko zajdą. Nieważne jak daleko to będzie, dojdźmy tam razem chłopcy”.


+49 „Chłopcy, którzy ustanawiają trendy! Niesamowite!! Kaepzzang!!”source: Naver 
eng trans: jiminishell
pl trans: MochiMon @crushonyou