Ogromne emocje w związku z występem BTS w Dome. "Napięcie rośnie." 170903 | CRUSHONYOU

Ogłoszono, że siedmioosobowa koreańska grupa hip-hopowa BTS da swój pierwszy koncert w Kyocera Dome w Osace, który odbędzie się 14. i 15. września, a 3 dni temu członkowie zespołu skomentowali informację.
 J-HOPE: Jako, że jest to pierwszy koncert w Dome, mam duże oczekiwania. Każdego dnia wystąpimy przed tak dużą ilością fanów, ale szybko chcę stanąć na tej scenie. Jesteśmy w stanie wystąpić w takim miejsce dzięki A.R.M.Y (nazwa fandomu).
 SUGA: Pierwszy koncert jest naprawdę wzruszający. Z nowym nastawieniem chcę Wam pokazać wspaniały występ. Proszeę wyczekujcie koncertu.
 JUNGKOOK: Przekazuję podziękowania szczególnie wszystkim A.R.M.Y. Ponieważ widzę, że miejsce koncertu jest teraz większe to jestem bardzo szczęśliwy, będzie zabawnie, ale z drugiej strony czuję odpowiedzialność. A ponieważ tak jest, czuję, że muszę stać się silniejszy.


 JIN: To zaszczyt. Naprawdę czuję się zaszczycony. Za każdym razem, kiedy miejsce koncertu jest większe, przypominam sobie pierwszy koncert i pierwsza trasę. Kiedy wchodzę na halę koncertową i o tym myślę, zaczynam się naprawde ekscytować. W chwili, kiedy stoję na scenie, często nie jestem w stanie nic powiedzieć i wypełnia mnie takie głębokie uczucie. Chcę to uczucie dzielić razem z A.R.M.Y. Dam z siebie wszystko.
 V: W Japonii zaczynaliśmy na małą skalę i niewiadomo kiedy tak wiele A.R.M.Y bardzo nas polubiło. Myślę, że każdy z członków zespołu chce dać dobry występ więc z zapałem ćwiczymy. Tak samo jak Rap Monster, nie marzyłem nawet, że grupa taka jak BTS (skrót od 防弾少年団) stanie kiedyś na tak dużej scenie. Jestem wdzięczny A.R.M.Y i chciałbym pokazać na tej pięknej scenie naprawde dobry występ. Wyczekujcie koncertu!
 RAP MONSTER: Dome jest dosłownie jak marzenie nie do spełnienia. Jak ten t-shirt znanej marki, którą chciałem nosić za czasów szkolnych. Teraz w rzeczywistości mogę przeżyć to marzenie,  więc moje serce szaleje!

 JIMIN: Ponieważ jeszcze nie stoję na scenie, nie odczuwam jeszcze występu w Dome. Ale chceę już szybko się przekonać. Z całego serca jestem wdzięczny A.R.M.Y, że dzięki nim występ w Dome o którym tylko śniłem stał się możliwy. Występy będą naprawdę fajne, więc wyczekujcie koncertu!
źródło: nikkansports.com
pl trans: Setsu @ crushonyou