WHEN IT COMES TO YOU Jungkook publikuje akustyczny cover "2U" Justina Biebera 170831 | CRUSHONYOU


WHEN IT COMES TO YOU
Jungkook dzieli się swoim akustycznym coverem '2U' Justina Biebera:
Słuchajcie,dziś są również jego urodziny!

ARMY, wiemy, że niecierpliwie oczekujecie na comeback chłopaków z „Love Yourself 'Her'”. Tymczasem Jungkook postanowił ulżyć w waszym cierpieniu za pomocą kojącego coveru hitu Davida Guetty i Justina Biebera pt „2U” wykonanego w stylu EDM.

To nie pierwszy raz, kiedy Jungkook, najmłodszy członek BTS, wydaje cover popularnego amerykańskiego utworu. W lutym udostępnił melodyjną i zmysłową wersję „ We don't talk anymore” Charlie'go Puth'a , który był tak dobry, że Puth osobiście udostępnił cover ,po którym nastąpiła przyjacielska wymiana tweetów. (Żeby dowiedzieć się więcej, o tym ile razy JK wspomniał Charlie'go, po prostu wygooglujcie „Charlie Puss”. Na pewno pękniecie ze śmiechu).

Dodajmy do tego, że dzisiaj są również dwudzieste urodziny Jungkooka. Zarówno zespół ,jak i fani, okrzyknęli pierwszy września „Jungkook Day” (Dniem Jungkooka) i świętują go używając hashtagu #HappyJungkookDay.
JK, kontynuuj tworzenie kolejnych wspaniałych coverów!

W oczekiwaniu na kolejne newsy związane z „Love Yourself 'Her'”, posłuchajcie k-popowego podcastu Fuse na temat ostatniego remake'u BTS „Come Back Home” i tego, jak działania np.BTS tworzą ponowną falę zainteresowania K-popem w Japonii.  


źródło Fuse
pl trans MochiMon @crushonyou