Oświadczenie BigHit w sprawie rozpowszechniania treści z Oficjalnego Fanklubu 170831 | CRUSHONYOU


Z powodu nieprzestrzegania zasad przez fanów, BigHit Entertainment wystosowało wiadomość, z prośbą o respektowanie praw autorskich oraz wizerunku BTS.

Witajcie,
Z tej strony BigHit Entertaninment.
Zauważyliśmy, że treści, które są tylko dostępne na BTS Global Official FanClub nie tylko wyciekały bez pozwolenia, ale i również były przetwarzane w celu sprzedaży.
Tak jak wcześniej wspominaliśmy, kiedy dołączysz do 4th BTSGlobal Official FanclClub ARMY, korzyści z tego płynące są dostępne tylko dla członków fanklubu, więc nie wolno ci ich udostępniać, ani sprzedawać innym.

Dodatkowo nie ma zezwolenia, aby cały udostępniony materiał (wiadomości, zdjęcia, obrazki, nagrania wideo i nagrania dźwiękowe) był dzielony, udostępniany i kopiowany. Bezwzględnie zabronione jest również udostępnianie tych danych na osobistych lub innych kontach. Nieautoryzowane użycie imion i wizerunków BTS uznawane jest jako prawne wykroczenie.

Co więcej, możesz być usuniętym w trybie natychmiastowym z oficjalnego fanklubu, przez co stracisz wszelkie prawa członkowskie. Jeżeli naruszasz prawa autorskie, podejmiemy odpowiednie kroki prawne.

Jako, iż jesteście fanami kochającymi BTS, prosimy o przestrzeganie praw autorskich BTS. Dodatkowo upraszamy was o współdziałanie i zrozumienie na rzecz właściwej kultury wśród fanów.
Dziękujemy


source: FanCafe
eng trans: Twitter 
pl trans: MochiMon @crushonyou